D. Hillas: „Red Bull“ reikia stipraus partnerio Maxui (1)

D. Hillas: „Red Bull“ reikia stipraus partnerio Maxui
logo Rugsėjo 29 d. 13:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Likus šešiems etapams iki sezono pabaigos Maxą Verstappeną ir Sergio Perezą skiria 177 taškai.

1996 metų „Formulės-1“ pasaulio čempionas Damonas Hillas mano, kad kai ateityje „Red Bull“ susidurs su kur kas rimtesne konkurencija iš varžovų pusės, Sergio Perezas negalės sau leisti tokio didelio atsilikimo nuo komandos draugo.

Damonas Hillas: „Japonijoje Perezui viskas nesisekė, jau pirmame posūkyje jis susidūrė su problemomis. Manau, kad jis jau tada pajautė nusivylimą, o tai dar labiau blogino padėtį. Bandymas aplenkti Magnusseną buvo nevilties ženklu – Sergio labai nusivylė, kokioje padėtyje jis atsidūrė.

Jie negalės sau leisti taip lenktyniauti, kai „Red Bull“ trasose susidurs su kur kas rimtesniu pasipriešinimu. Manau, kad „Red Bull“ norėtų, jog Maxas Verstappenas turėtų kur kas stipresnį partnerį, nors kartu neabejoja, kad daugeliui sportininkų Maxas yra nepavejamas.

Prisiminkime laikus, kai Michaelis Schumacheris dominavo „Ferrari“ ir niekas nesugebėjo susitvarkyti su „antro piloto“ vaidmeniu. Prisimenu, kaip Rossas Brawnas pasakė Eddie Irvinui: „Paklausyk, tu nesugebėsi jo aplenkti. Paprasčiausiai daryk tai, ką sugebi“. Lenktynininkui tokie žodžiai skamba tarsi keiksmažodžiai.

Jei tu nesi Senna, Hamiltonas, Verstappenas, Fangio ar Clarckas, tai visada atsiras sportininkas, kuris bus geresnis už tave. Tokių lenktynininkų paprasčiausiai neįmanoma nugalėti ir viskas, ką tu gali padaryti, tai išlaikyti padorų atsilikimą ir dirbti komandos labui“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
d
IP: c5a2638 | 09/29 22:40 Atsakyti
Hillas, lyg butu niekada, neziurejes f1 varzybu, pasakoja kaip butu visiskas naujokas, peresas, yra nuostabus vairuotojas, deje su juo susidorota, sumenkintas suzlugdytas vairuotojas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749