D. Kvyatas nemato kliūčių, galinčių sutrukdyti sugrįžti į F-1

D. Kvyatas nemato kliūčių, galinčių sutrukdyti sugrįžti į F-1
logo 2022 Rugsėjo 16 d. 19:37, Alpine Racing

Daniilas Kvyatas nemato kliūčių, kurios galėtų jam sutrukdyti ateityje sugrįžti į „Formulę-1“.

Rusas liepos mėnesį debiutavo NASCAR lenktynėse Indianapolyje, o praėjusį savaitgalį lankėsi Monzos trasoje, kurioje vyko F-1 varžybos.

28 metų sportininkas gali lenktyniauti F-1, tačiau dėl savo pilietybės, turėtų sutikti su tam tikromis FIA iškeltomis sąlygomis. Kalbama, kad D. Kvyatas galbūt galėtų lenktyniauti su Italijos licencija, vis dėlto abejojama, kad kuri nors komanda dabar norėtų su sportininku pasirašyti sutartį.

D. Kvyatas praėjusį savaitgalį lankėsi „Alpine“ patalpose. Rusas, praėjusiais metais buvo šios ekipos atsarginis lenktynininkas. Bet anot komandos vadovo Otmaro Szafnauerio, ekipa dabar nesvarsto ruso kandidatūros.

„Niekada nesakyk niekada. Bet dabar, žinoma, galbūt nėra pats tinkamiausias metas. Galbūt ateityje vėl galėsime apie tai pakalbėti. Dabar lenktyniauju NASCAR, esu čia laukiamas. Dėl to neturėjau jokių problemų. Planuojame daugiau startų šiemet“, - kalbėjo D. Kvyatas.

„Dabar esu patenkintas. Visada norėjau išbandyti jėgas NASCAR čempionate. Tad galime sakyti, jog tai nedidelės svajonės išsipildymas. Žinoma, pasiekti daugiau, prireiks laiko. Bet aš kantrus. O karjera NASCAR čempionate, kaip žinote, gali trukti ilgai.“

„Žinoma, F-1 visada užims ypatingą vietą mano širdyje. Kas žino, galbūt ateityje dar galėsime apie tai pakalbėti. Aš vis dar jaunas, o kaip parodė kai kurie žmonės, po pertraukos galima sugrįžti į F-1 ir pasiekti gerų rezultatų.“

„Esu atviras pasiūlymams. Amerikoje galiu lenktyniauti įvairiuose čempionatuose. Buvo laikotarpis, kai įtampa buvo didesnė. Dabar tos įtampos mažiau. Tad esu atviras pasiūlymams. Nematau kliūčių, kurios galėtų man sutrukdyti sugrįžti.“

„Žmonės žino mano numerį, žino kaip mane rasti. Dabar esu oficialiai apsirengęs, bet galiu greitai užsivilkti lenktynininko kombinezoną. Grįžti į F-1 man būtų daug paprasčiau. Tuo tarpu lenktyniauti NASCAR varžybose kol kas yra sudėtinga.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749