Varžovų nesėkmės padėjo Danieliui Ricciardo palikti ant podiumo Kanadoje – per apdovanojimų ceremoniją tradiciškai jis išgėrė šampano iš savo sportinio batelio.
Danielis Ricciardo: „Šiandien buvo linksma tik tada, kai aš pamačiau languotą finišo vėliavą. Iki tol buvo labai nelengva.
Aš gyniausi visas lenktynes. Atvirai kalbant, mano mašinai trūko greičio, mane nuolat kažkas presingavo. Aš negalėjau sau leisti nė mažiausios klaidos. Įtampa augo – šios lenktynės buvo geras piloto koncentracijos patikrinimas, bet buvo įdomu. Aš patyriau didelį malonumą.
Šaunu buvo pakilto ant podiumo Kanadoje. Čia labai šaunūs sirgaliai“.