D. Ricciardo: aš ir vėl esu labai alkanas, jaunas žmogus (1)

D. Ricciardo: aš ir vėl esu labai alkanas, jaunas žmogus
logo Rugsėjo 30 d. 10:38, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danielis Ricciardo dar prieš metus svarstė užbaigti savo lenktynininko karjerą, tačiau tuomet jam pagalbos ranką ištiesė „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris. Iš pradžių australas tapo atsarginiu „Red Bull“ vairuotoju, o sezono viduryje sėdo už „AlphaTauri“ bolido vairo.

Nepaisant to, jog D. Ricciardo vos po kelių lenktynių patyrė riešo traumą, su juo buvo pratęsta sutartis dar vieniems metams. Pats pilotas tvirtina, jog turėti garantuotą vietą jam yra išties svarbu.

„Labai džiaugiuosi, jot kitam sezonui turiu garantuotą starto vietą. Tokiu pačiu laiku prieš metus aš nebuvau tikras dėl to, ko išties noriu. Visas mano gyvenimas buvo lenktyniavimas, šiam sportui atidaviau visą save, tačiau galvoje dažnai pagalvoji apie tai, jog kažkada reikės pokyčių. Aš jau mąsčiau ar man tikrai dar reikia lenktyniauti“, - kalbėjo D. Ricciardo.

„Per pirmąją šio sezono dalį turėjau laiko savianalizei ir daug apie save sužinojau. Turėjau daug laiko pamąstyti apie tai ko noriu ir kaip noriu tęsti karjerą. Susigrąžinta vieta prie starto linijos mane atgaivino ir suteikė antrąjį kvėpavimą. Po to, kai gavau garantuotą vietą kitam sezonui, aš ir vėl esu labai alkanas, jaunas žmogus“, - kalbėjo D. Ricciardo.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mikissumakeris
IP: c40b3b3 | 10/01 12:08 Atsakyti
Ka cia tas Snipstas vel lempas tauzija:D
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749