D. Ricciardo: dabartiniai įvykiai nepaveiks pilotų rinkos

D. Ricciardo: dabartiniai įvykiai nepaveiks pilotų rinkos
logo Kovo 22 d. 11:05, Renault Sport

Praėjusį ketvirtadienį FIA, „Formulė-1“ ir komandos priėmė sprendimą nukelti naujojo reglamento įsigaliojimą į 2022 metus, bet, „Renault“ piloto Danielio Ricciardo nuomone, šis atidėjimas vargu ar paveiks pilotų rinką, kurioje po šio sezono bręsta rimtos permainos.

„Top“ komandose ilgalaikius kontraktus turi tik Maxas Verstappenas, lenktyniaujantis „Red Bull“ ir Charlesas Leclercas, „Ferrari“ pilotas. Tuo tarpu kai Danelio Ricciardo sutartis su „Renault“ baigiasi galioti 2020 metų pabaigoje.

Atšaukus Australijos GP etapą, Danielis pasiliko tėvynėje, kur gimtojo Perto miesto apylinkėse turi užmiesčio namą, kuriame ruošiasi praleisti priverstines atostogas.

„Dabar sumaišytos visos kortos, todėl yra labai sunku ką nors prognozuoti, bet manau, kad žmonės ims priiminėti sprendimus nepriklausomai nuo vykstančių permainų, - spėjo D. Ricciardo. – Sunku patikėti, kad kas nors imsis pasirašinėti vienerių metų kontraktus vien tik dėl to, kad nuo 2022 metų taptų laisvu agentu, nes rizikos dabar yra itin didelės.

Įprastai vienerių metų sutartis – toli gražu ne idealus variantas, jei tik tu nesurandi kokios nors unikalios situacijos, todėl aš spėju, kad beveik visi kontraktai, pradedant šia minute, bus ne tik šiam laikotarpiui, kai galios senosios taisyklės, bet ir 2022 metams, kai bus pereita prie naujo reglamento.

Visa tai daro dabartinę situaciją labai įdomia, jei prisiminsime, kad dauguma iš mūsų šių metų pabaigoje neturės jokių sutartinių įsipareigojimų, išskyrus Maxą ir Charlesą“.

Taip pat Ricciardo prisipažino, kad F-1 reformų nukėlimas į 2022 metus jam tapo savotišku siurprizu: „Kai aš pirmą kartą išgirdau šią naujieną, nustebau, kad viskas bus atidėta, todėl dabar reikia viską gerai perprasti iš naujo, kad būtų galima kaip nors tai pakomentuoti. Dabar viskas kybo ore ir toks jausmas, tarsi gali įvykti bet kas“.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos