D. Ricciardo: nereikia dairytis atgal

D. Ricciardo: nereikia dairytis atgal
logo Spalio 01 d. 15:14, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Viename Australijoje neseniai sukurtame filme Danielis Ricciardo sakė: „Man tai ir buvo laisvė. Aš galėjau keliauti po gimtąją šalį tik todėl, kad galėjau karjeroje padaryti pauzę“.

Tai ir buvo pagrindinė nuostata, kurią naujosios kino juostos pristatyme išsakė „AlphaTauri“ sportininkas.

„Man regis, bÅ«nant mano amžiaus, nereikia dairyti atgalios ir kažko gailėtis, - pažymėjo D. Ricciardo. - Nemanau, kad kažką karjeroje reikėtų laikyti praradimu – ne, tai yra mano gyvenimo išmoktos pamokos. Žinoma, galėjau karjeros metu iškovoti daugiau pergalių, bet pergalės, laikui bėgant, galėjo atsibosti ir aš jas ne taip brangiai vertinčiau.

Nenorėčiau nieko keisti. Kol kas augu profesionalumo lygiu ir tampu vis geresnis, kaupdamas patirtį, todėl man nėra ko pergyventi.

Lygiai prieš metus nebuvau įsitikinęs, ko aš noriu iš mÅ«sų sporto. Visas mano gyvenimas buvo paskirtas lenktynėms, aš automobilių sportui atidaviau viską, nors vienu metu nebuvau įsitikinęs, kuo aš noriu bÅ«ti. Galvojau, ar ne laikas viską pakeisti ir turėti kokią nors žemišką specialybę?

Per pirmą šių metų pusmetį savęs klausdavau: „Gal laikas išeiti?“

Per tą laiką aš įgavau antrą kvėpavimą, tikiuosi, kad jis man nedings, nors nenoriu forsuoti įvykių. Bet dabar, kai jau oficialiai patvirtinta, kad kitais metais aš turėsiu darbą, aš vėl pasijaučiau jaunu ir trokštu pasiekti sėkmės“.

Dabar Ricciardo sveiksta po rankos traumos, gautos Zandvoorte ir greičiausiai, kad prie „AlphaTauri“ vairo sugrįš per lenktynes Ostine, per JAV GP. O Katare australą pakeis atsarginis „Red Bull“ pilotas Liamas Lawsonas, nors oficialiai tai dar nėra patvirtinta.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749