D. Ricciardo: pademonstravome visą savo potencialą (4)

D. Ricciardo: pademonstravome visą savo potencialą
logo 2014 Liepos 18 d. 20:54, Getty Images
„Red Bull“ piloto Danielio Riccardo teigimu, šiandien Vokietijoje vykusiose antrose F-1 treniruotėse jo atstovaujama ekipa pademonstravo visą savo potencialą.
Sportininkas po pietų vykusius važiavimus baigė trečias, vos viena dešimtąja sekundės dalimi atsilikinęs nuo geriausią rezultatą užfiksavusio Lewiso Hamiltono.
„Priešingai nei kitais penktadieniais, panašu, jog šį kartą išspaudėme viską, ką galėjome, tad žiūrėsime, kaip viskas klostysis toliau“, – kalbėjo D. Ricciardo.
„Galbūt sąlygos trasoje gerės ir mums tai bus tik į naudą. Tačiau šiandien, manau, pademonstravome tikrąjį savo greitį. Belieka tikėtis, kad ir „Mercedes“ išspaudė viską iš savo bolido. Tada galėtume galvoti apie rimtą kovą.“
„Rytoj bus svarbi diena. Jiems jau pavyko tai padaryti anksčiau – jie pasirodo kvalifikacijoje ir aplenkia visus puse sekundės.“
Aštuntas po pietų vykusiose treniruotėse likęs Sebastianas Vettelis mano, kad „Red Bull“ sumažino atsilikimą nuo „Mercedes“.
„Manau, kad dabar esame šiek tiek arčiau jų nei buvome anksčiau. Tačiau skirtumas tarp mūsų, „Ferrari“ bei „Williams“ taip pat nėra didelis“, – pasakojo S. Vettelis.
Abu pilotai buvo panašios nuomonės kalbėdami apie tai, kad FRIC sistemos nebenaudojimas neturėjo didelės įtakos komandos pajėgumui.
„Nemanau, kad mums tai stipriai atsiliepė. Kol kas didelio skirtumo nepastebėjau“, – sakė S. Vettelis.
„Tam tikri dalykai pasijaučia kiek kitaip. Tačiau kalbant apie balansą ir bolido elgesį trasoje, niekas stipriai nepasikeitė“, – pridūrė D. Ricciardo.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Golden State F1
| 07/19 21:43 Atsakyti
žiūrovas f-1>ko čia taip kietai, lyg ir ne tavo stilius?
Rimvydas Rozenas
| 07/19 07:29 Atsakyti
na daliels tik pademonstravo,veteliui vel reiks pratintis vaziuot be FRIC.nors da nebuva perpratis ir pries tai.
žiūrovas f-1
| 07/18 22:09 Atsakyti
Kaip dave i kaulus "Mercedes" taip ir duos, o "Ferrari" kaip nemoka tobulinti bolido, taip ir nebeismoks(bent jau siemet), taigi belieka "Williams", kurie gali bent jau dar nustebinti.
dtmdainis
| 07/18 21:51 Atsakyti
gera foto.
×

TOP naujienos