D. Ricciardo: pats sunkiausias buvo priešpaskutinis ratas

D. Ricciardo: pats sunkiausias buvo priešpaskutinis ratas
logo 2017 Liepos 09 d. 18:36, Getty Images / Red Bull Content Pool

Pagal tradiciją sėkmės atveju Danielis Ricciardo ne tik pats geriau šampaną iš savo sportinio batelio, bet ir vaišina tuos, kas yra greta ant podiumo. Valtteri Bottas ir Sebastinas Vettelis Austrijoje tai padaryti kategoriškai atsisakė, o štai Martinui Brundle, kuriam buvo pavesta pravesti interviu su Spielbergo prizininkais, atsisakyti nepavyko. Beje, buvęs F-1 lenktynininkas šÄ¯ Ricciardo batelį pasiėmė kaip suvenyrą ir pažadėjo jį parduoti labdaros aukcione.

Australas, žinoma, buvo labai patenkintas, kad jam pavyko penktą kartą paeiliui užlipti ant podiumo.

Danielis Ricciardo: „Lenktynės buvo labai linksmos ir kai aš aplenkiau Kimį Raikkoneną starto metu – tai buvo lemiamas momentas. Paskutiniuose ratuose man teko gintis nuo Lewiso Hamiltono atakų, jis buvo visai šalia, bet man pavykdavo stabdyti ant ribos ir išlaikyti poziciją.

Penki podiumai paeiliui – tai puiku, bet ypač malonu, kad pavyko trečiam finišuoti Austrijoje, „Red Bull“ namų trasoje. Pernai čia ant podiumo užlipo Maxas Verstappenas, aš jam truputį pavydėjau – šaunu, kad dabar tai padaryti pavyko man.

Manau, kad pačiu sunkiausiu buvo priešpaskutinis ratas, kai Lewisas pasinaudojo DRS, aš tą ratą nuvažiavau ne pačiu geriausiu bÅ«du. Jis buvo visai arti ir aš džiaugiuosi, kad pirmas pamačiau languotą vėliavą.     Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066