D. Ricciardo: pats sunkiausias buvo priešpaskutinis ratas (8)

D. Ricciardo: pats sunkiausias buvo priešpaskutinis ratas
logo 2017 Liepos 09 d. 18:36, Getty Images / Red Bull Content Pool

Pagal tradiciją sėkmės atveju Danielis Ricciardo ne tik pats geriau šampaną iš savo sportinio batelio, bet ir vaišina tuos, kas yra greta ant podiumo. Valtteri Bottas ir Sebastinas Vettelis Austrijoje tai padaryti kategoriškai atsisakė, o štai Martinui Brundle, kuriam buvo pavesta pravesti interviu su Spielbergo prizininkais, atsisakyti nepavyko. Beje, buvęs F-1 lenktynininkas šÄ¯ Ricciardo batelį pasiėmė kaip suvenyrą ir pažadėjo jį parduoti labdaros aukcione.

Australas, žinoma, buvo labai patenkintas, kad jam pavyko penktą kartą paeiliui užlipti ant podiumo.

Danielis Ricciardo: „Lenktynės buvo labai linksmos ir kai aš aplenkiau Kimį Raikkoneną starto metu – tai buvo lemiamas momentas. Paskutiniuose ratuose man teko gintis nuo Lewiso Hamiltono atakų, jis buvo visai šalia, bet man pavykdavo stabdyti ant ribos ir išlaikyti poziciją.

Penki podiumai paeiliui – tai puiku, bet ypač malonu, kad pavyko trečiam finišuoti Austrijoje, „Red Bull“ namų trasoje. Pernai čia ant podiumo užlipo Maxas Verstappenas, aš jam truputį pavydėjau – šaunu, kad dabar tai padaryti pavyko man.

Manau, kad pačiu sunkiausiu buvo priešpaskutinis ratas, kai Lewisas pasinaudojo DRS, aš tą ratą nuvažiavau ne pačiu geriausiu bÅ«du. Jis buvo visai arti ir aš džiaugiuosi, kad pirmas pamačiau languotą vėliavą.     


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Sensejus
| 07/12 10:29 Atsakyti
lol siaip botas tai tikrai kaip tikras botas :D kai laimi visai dziaugtis nemoka :D yeah yeah thankyou ir viskas :D o siaip tai brundles net nebande atsisakyt o pats prasesi kad riciardo duotu jam pagert is bato jeigu ka ;)
leksas
| 07/10 14:44 Atsakyti
Micius> Botas kaip baubas stovi? :D Jis tiesiog ramus vyrukas iš prigimties ir viskas
Micius
| 07/10 08:36 Atsakyti
Respectas Rikiui ! Man atrodo, jeigu vadovautų Bernie, tai Botas daugiau nelaimėtų, nes ant pakylos stovi kaip baubas... Iš Kimio tai bent galima pasijuokt, kaip dirbtinai bando ale džiaugtis, o šitas... Galvojau Rikiui tuoj kumščiu voš atgal, kai batelį siūlė :D
Hacpatb
| 07/10 01:43 Atsakyti
Ricciardo yra toks greitesnis/agresyvesnis Buttono/Rosbergo analogas. Nesamonių beveik nedaro, moka spausti/atakuoti/gintis, ir dar neverkšlena. O tas pozityvumas iš vis stebėtinas
burzumas
| 07/09 22:48 Atsakyti
nu ricciardo tai isvis pavyzdinis lenktynininkas lenktyniu metu. jokiu galima sakyti bereikalingu konfliktu, visiskai kas imanoma padaryta trasoje ir pagal taisykles:) tempas kaip visados atitinka tai ko ir tikimasi is jo. reiketu visiems is jo pasimokyti kaip lenktyniauti pagal taisykles. Gaila verstapenas per daznai nefinisuoja, idomu koks butu buves jo tempas. nera su kuom palyginti ar tikrai geras tas Ricciardo tempas.
Kynce
| 07/09 21:23 Atsakyti
Å aunuolis. Sveikinimai jam:)
Tech
| 07/09 19:36 Atsakyti
pieniui yra ko pasimokyt is Ricciardo. stabiliai, uztikrintai, kai reikia - agresyviai. kaip sakau - protingai greitas.
Pit Crew
| 07/09 19:19 Atsakyti
Maniau, kad gėrimas iš bato labiau praktikuojamas esant pergalei (o ne pvz. 2-3 vieta). Aišku, Brundle'as pats to norėjo (dėl charity). Anyway, respektas Bottui už sugebėjimą atsisakyti:) Pagaliau nors vienas vyriškai atsilaikė. O Ricciardo šaunuolis, vienas stabilesnių ir tikrai greitų pilotų formulėje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas