D. Ricciardo: tokių lenktynių ir tikėjomės (1)

D. Ricciardo: tokių lenktynių ir tikėjomės
logo 2018 Rugsėjo 16 d. 18:16, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kol Danielio Ricciardo komandos draugas Maxas Verstappenas mėgavosi šampanu ant antros podiumo pakylos, tai australui teko tenkintis tik šešta vieta Singapūro GP etape.

Pilotas dar po kvalifikacijos vylėsi, kad priekyje esantiems varžovams seksis sunkiai taupyti padangas, tačiau iš šeštosios pozicijos startavęs „Red Bull“ pilotas joje ir liko.

„Norėčiau, kad būčiau sunkiau dirbęs kovoje dėl kažko daugiau. Jeigu paklausytumėte, dėl ko Sebas ir Lewisas skundėsi po Monako GP, kad neturėjo „pole“ pozicijos, tai aš čia tą patį pasakyčiau“, - teigė australas.

Tuomet L. Hamiltons ir S. Vettelis teigė, kad norint triumfuoti Monake, tu turi startuoti iš „pole“ pozicijos.

„Gatvės lenktynėse kvalifikacija yra labai svarbi. Čia yra ne tik labai sunku lenkti, tačiau dar ir sekti bolidą. Turėjau geresnį tempą, ypač pabaigoje, vejantis Kimį ir Valtterį.

Tačiau su tuo greičiu nieko negalėjau padaryti. Tu prisiartini, bet nepakankamai arti“, - konstatavo D. Ricciardo.

„Tu prarandi padangas, o jeigu varžovas dar ir ginasi šiek tiek, tai tau nėra jokių šansų, kadangi čia labai siaura. Norėjau geresnių lenktynių, bet tai buvo lenktynės, kokių ir tikėjomės.

Aš bandžiau žaisti šiek tiek su Kimiu. Prisiartindavau prie jo ir žiūrėdavau, ar galiu kažką padaryti, nes mačiau, kad jis šalia Valtterio. Bet aš negalėdavau, tad atsitraukdavau ir bandydavau iš naujo“, - pridūrė australas.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ace
| 09/17 10:53 Atsakyti
Tokia trasa turėtų dingt nuo kalendoriaus. Nepagarba žiūrovui ir patiems lenktynininkams. Vieni žvėriškai gerai nuvažiuoja vieną ratą, kiti žvėriškai gerai lenkia, treti žvėriškai stabulūs ir greiti per lenktynes. Ir sekasi tokioje trasoje tik kvalifikacijos asams - būtų tradicijos, kaip Monako, tai sakyčiau ok, palikit. Dabar visiškas waste.
×

TOP naujienos