D. Ricciardo: turėjome rimtų bėdų su padangomis

D. Ricciardo: turėjome rimtų bėdų su padangomis
logo 2023 Lapkričio 19 d. 18:05, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Las Vegase nutrūko trijų GP etapų paeiliui serija, kuriuose „AlphaTauri“ komanda uždirbo taškų. Miesto trasoje geriausiu italų komandos rezultatu tapo 14-ta Danielio Ricciardo vieta. Yuki Tsunoda pasitraukė iš lenktynių likus keturiems ratams iki finišo dėl jėgos agregato gedimo.

Danielis Ricciardo: „Su optimizmu laukiau šių lenktynių. Mes žinojome, kad startuose ir restartuose bus sudėtinga, nes visą savaitgalį turėjome problemų su tuo, kaip čia priversti šaltas ir naujas padangas dirbti ant itin slidaus asfalto. Reikėdavo kelių ratų padangoms įvesti į darbinės temperatūros diapazoną ir sugrįžti į kovą, bet lenktynėse to padaryti nepavyko. Tai nėra pasiteisinimas, bet problema egzistuoja ir reikia viską išanalizuoti, norint išsiaiškinti priežastis.

Arčiau finišo kai kurie bolidai prarado greitį, dėl to mūsų tempas tapo kiek didesnis, bet to nepakako, norint pretenduoti į dešimtuką.

Po savaitės teks lenktyniauti trasoje, kurioje mašiną reikės reguliuoti vidutinei prispaudžiamajai jėgai, todėl esu nusiteikęs optimistiškai. Abu Dabyje mūsų laukia visai kitokia istorija, o artimiausias kelias dienas reikia pailsėti ir atgauti jėgas“.

Yuki Tsunoda: „Komanda naudojo skirtingus mašinų reguliavimus šį savaitgalį – mano atveju komanda surizikavo, bet tai nepasiteisino. Aš švariai startavau ir išvengiau nemalonumų, tai leido atkovoti kelias pozicijas, bet gaila, mes neturėjome tempo norint finišuoti dešimtuke.

Mes džiaugiamės, kad metėme iššūkį patys sau, nes žinojome, kad turėsime problemų su tempu. Reikėjo ką nors naujo išbandyti, nes man patinka iššūkiai. Šiandien tai nepasiteisino, bet tai neturi reikšmės, kadangi vis tiek nebaigiau lenktynių.

Dabar laukiu finalo Abu Dabyje, kuriame stengsimės gauti taškų. Gali įvykti bet kas, bet stengsimės išnaudoti visas galimybes“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218