D. Ricciardo: turime problemų su tempu greitajame rate

D. Ricciardo: turime problemų su tempu greitajame rate
logo 2023 Lapkričio 18 d. 19:26, Red Bull Content Pool

ŠÄ¯ savaitgalį Las Vegase „AlphaTauri“ komandai smarkiai nesiseka – surasti teisingą požiÅ«rį į darbą šioje naujoje miesto trasoje jiems taip ir nepavyksta, į antrąją kvalifikacijos dalį pateko tik Danielis Ricciardo, parodęs 15-tą laiką, o Yuki Tsunoda apskritai liko paskutinis.

Danielis Ricciardo: „Manau, kad mÅ«sų komandos problemos šÄ¯ savaitgalį susijusios su tuo, kad mums nepavyksta pasiekti reikiamo sukibimo ant slidaus asfalto naujoje trasoje – asfaltas tiesiog blizga, o dienomis čia leidžiama važinėti įprastam transportui.

Mes labai daug ką pakeitėme reguliavimuose ir pasiekėme kai kurios pažangos, bet kvalifikacijoje vargu ar galėjome tikėtis aukštesnių pozicijų. Džiaugiuosi, kad šie pagerinimai leido man patekti į antrąją kvalifikacijos dalį, nes mes turime rimtų problemų su greičiu viename greitame rate, nes mes taip ir nesugebame padangas privesti dirbti iš tiesų efektyviai.

Prieš lenktynes esu nusiteikęs optimistiškai, nes galvoju, kad su ilgomis ratų serijomis mes susitvarkome geriau. Kol kas nežinau, ko galima tikėtis iš lenktynių, bet spėju, kad rezultatai bus labai glausti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332