D. Ricciardo: Z. Browno žodžiai – tarsi komplimentas

D. Ricciardo: Z. Browno žodžiai – tarsi komplimentas
logo 2022 Birželio 16 d. 19:01, McLaren Racing

Paskutinėmis savaitėmis buvo daug kalbų apie Danielio Ricciardo ateitį “McLaren” komandoje ir šių kalbų priežastimi tapo ne patys geriausi australo rezultatai ir komandos vykdomojo direktoriaus Zako Browno žodžiai apie tai, kad Ricciardo rezultatai nepateisina į šį sportininką dėtų vilčių.

Nagana to, “McLaren” vadovas užsiminė, kad kontrakte su Danieliumi yra punktas, leidžiantis sutartį nutraukti anksčiau laiko.

Ricciardo rezultatai tikrai galėtų būti kur kas geresni, jam taškų pavyko uždirbti tik Australijoje ir Azerbaidžane, tuo tarpu kai jo partneris Lando Norrisas dešimtuke finišavo šešis kartus iš aštuonių nuvažiuotų etapų.

Baku Ricciardo užėmė 8 vietą ir dabar, ruošdamasis Kanados GP etapui, pareiškė: “Žinau, kad komanda dėl manęs labai pergyvena, o tai teikia vilčių, kad aš galėsiu važiuoti pagal mano galimybes.

Kai dėl Zako Browno komentarų, aš neabejoju tuo, kad tai reikia priimti kaip paslėptą komplimentą, nes jis irgi tiki, kad aš galiu pasirodyti geriau.

Mano pagrindinis kritikas esu aš pats, todėl aš viso to neimu giliai į širdį. Kažkiek spaudimo visada būna gerai. Tai nėra tai, kad galėtų mane įžeisti arba nuvilti”.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 141
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794