Dakaras 2017. Liko tik vienas lietuviškas ekipažas (2)

Dakaras 2017. Liko tik vienas lietuviškas ekipažas
logo 2017 Sausio 06 d. 10:01, Delfi
Įkandin Benediktui Vanagui iš sunkiausio planetos ralio traukiasi dar vienas lietuviškas ekipažas. Deja, bet antrus metus iš eilės finišo podiumo pasiekti nepavyko Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno komandai. Jų „Seat Leon Dakar“ automobilis paskutinį kvapą išleido jau ketvirtajame Dakaro ralio etape.


Nuo pat varžybų pradžių streikavęs automobilis buvo taisomas ir prasidėjus ketvirtadienio greičio ruožui, dalį kurio „Agrorodeo“ komanda planavo praleisti ir susitaikyti su organizatorių skirsiama laiko nuobauda. Tačiau pajudėjus į trasą paaiškėjo, kad varžybų bolidas demonstruoja kaprizus ir toliau. Komandos nariams beliko pakelti rankas į viršų ir pripažinti, kad šis Dakaro ralis jiems baigtas, kai kas 50 kilometrų pradėjo gesti po naują įdedamą turbiną. Tapo aišku, kad pasiekti greičio ruožo finišą teks ir vėl prieš pat prasidedant naujajam, o dar vienos paros be miego alinančiame maratone nebebūtų ištvėręs niekas.


Apie ketvirtą valandą ryto vietos laiku komandos mechanikai važavo į greičio ruožą evakuoti bolidą. Tokiu būdu varžybose lieka vienintelė komanda iš Lietuvos – Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio „CRAFT Bearings“ ekipa, kuri ketvirtajame etape užėmė 29-ą vietą ir bendroje įskaitoje rikiuojasi 21-oje pozicijoje.


Šaltinis: Delfi.lt

Komentarai (2)


paulius773
| 2017 Sausio 06 d. 13:02
Kad ta jų mašina kažkokia žaislinė
Klepsidra
| 2017 Sausio 06 d. 11:57
ta proga prisiminkim legendini video is pernai, kur "suko normaliai, bet nekabino": http://www.15min.lt/video/agrorodeo-komanda-apie-automobilio-gedima-39519

F-1.lt pulsas