Dakaro ralis: 14-oji diena

logo 2007 Sausio 20 d. 21:28, Volkswagen
Jau trečią etapą iš eilės Dakaro ralyje laimėjo „Volkswagen“ važiuojantis Carlosas Sainzas, o nugalėtojo titulą lenktynėse, iki kurių pabaigos liko tik 19 kilometrų ilgio greičio ruožas, jau iš esmės užsitikrino „Mitsubishi“ lenktynininkas Stephane'as Peterhanselis.
Pasaulio ralio čempionu praeityje tapęs ispanas 225 kilometrų ruožą Senegale nuo Tambacounda iki Dakaro įveikė per 2 val. 21 min. 2 sek. Jam tik 7 sek. nusileido šiemet ralyje pirmavęs Gilles de Villiers.
S.Peterhanselis prieš paskutinįjį greičio ruožą turi 7 min. 16 sek. persvarą prieš artimiausią persekiotoją, praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtoją Lucą Alphandą, taip pat vairuojantį „Mitsubishi“ automobilį. Prancūzui dabar reikia tik sėkmingai įveikti 19 kilometrų Dakaro paplūdimiais link garsiojo Rožių ežero ir trečią kartą laimėti ralį automobilių įskaitoje. Be to, jis praeityje šešis kartus Dakaro ralį laimėjo važiuodamas motociklu.
Motociklininkų įskaitoje etapą laimėjo KTM važiuojantis Jeanas de Azevedo, ruožą įveikęs per 2 val. 37 min. 46 sek. Trečiąją vietą šiandien užėmęs latvis Janis Vintersas (KTM) prieš paskutinįjį ruožą ralyje žengia šeštas. Nugalėtojo titulą tarp motociklininkų jau iš esmės užsitikrino prancūzas Cyrilas Despressa, Davidą Casteu lenkiantis 36 min. 9 sek.