Dalis komandų yra nepatenkintos FIA veiksmais (5)

Dalis komandų yra nepatenkintos FIA veiksmais
logo Liepos 05 d. 17:10, Pirelli

Dalis F-1 komandų yra nepatenkintos FIA, kuri nusprendė įsikišti sezono metu siekdama išspręsti automobilių šokinėjimo problemą.

Prieš Austrijos GP lenktynes „Red Bull Ring“ trasoje „Formulės-1“ komandos, F-1 vadovybė ir FIA susitiks aptarti keleto aktualių temų, dėl kurių siÅ«loma imtis veiksmų.

Be diskusijų dėl infliacijos poveikio biudžeto luboms ir 2026 m. variklių reglamento, neabejojama, kad bus iškeltas klausimas dėl FIA įsikišimo sprendžiant bolidų šokinėjimo problemą.

Kalbama, kad kelios komandos nėra patenkintos federacijos požiÅ«riu į minėtą problemą. Dėl jos ekipoms jau buvo išsiųstos dvi techninės direktyvos.

Kelios komandos tvirtina, kad federacijai nėra reikalo kištis sprendžiant minėtą problemą.

Be to, kai kurios komandos nepatenkintos, kad FIA gali daryti įtaką tam, kaip komandos sureguliuoja savo automobilius.

Kaip sakė vienos komandos vadovas: „Kas bus toliau? Šlapios trasos metrika, kuri privers mus keisti padangas iš „slickų“ į tarpines, kai iškris tam tikras kiekis kritulių?“

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris mano, kad svarbu, jog apie visą situaciją, susijusią su FIA įsikišimu, bÅ«tų kalbama skaidriai.

„Manau, kad reikia aptarti procesą. Techninėje direktyvoje (TD) neturėtų bÅ«ti reguliavimo pakeitimų, tam yra valdymas ir procesas. Todėl manau, kad tiesiog turime tiksliai aptarti, kodėl jos buvo sukurtos“, - sakė C. Horneris.

„Neatrodė, kad Didžiosios Britanijos GP lenktynėse daugelis turėjo bėdų su bolidų šokinėjimu. Taigi, komandos tai sprendžia. Nemanau, kad tam reikia TD įsikišimo.“Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DG80
IP: 5d7bdd7 | 07/06 14:33 Atsakyti
a99
07/05 22:54

Komandos lenktynininkams sukuria pavojingas sveikatai darbo sąlygas, tad akivaizdu kad FIA ne tik gali, bet ir privalo įsikišti ir nustatyti reikiamas normas, nes FIA pareiga yra rūpintis lenktynininkų saugumu (ir tuo pačiu jų sveikata).

Viskas priklauso kuriuo kamu situacija norima matyti. Sirgaliai ir komentatoriai negali buti visiskai objekyvus, o FIA (pelno siekianti organizacija) pasilieka sau irankius inesti intrigos cempionate. Ziurint i situacija placiai, tai komandos praejo/atitinka siu metu technini reglamenta, o visa kita jau objektybumo ir nuomoniu klausimas.
pauja
IP: 915fe14 | 07/06 09:56 Atsakyti
Pradeda girdėtis teorijų, kad redbull ir ferrari dugnai yra per daug flexi ir todėl kyla visas šitas šaršalas iš Hornelio. Žinoma kol kas viskas dar tik spekuliacijos. Su nekantrumu laukiu Prancūzijos, ar tik nebus taip, kaip Ferrari kažkada kad staiga visas tempas dingo
YZF
IP: 20135ae | 07/06 00:37 Atsakyti
tp
07/05 18:57

Nu ir aišku, Hornerio pavardė šitame straipsnyje. Kas daugiau? :D

Specialiai straipsniokas ikiso, kad trigerintu kai kuriuos anonimikus
a99
IP: 7cca019 | 07/05 22:54 Atsakyti
Komandos lenktynininkams sukuria pavojingas sveikatai darbo sąlygas, tad akivaizdu kad FIA ne tik gali, bet ir privalo įsikišti ir nustatyti reikiamas normas, nes FIA pareiga yra rūpintis lenktynininkų saugumu (ir tuo pačiu jų sveikata).
tp
IP: d1ad414 | 07/05 18:57 Atsakyti
Nu ir aišku, Hornerio pavardė šitame straipsnyje. Kas daugiau? :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas