DTM. G.Paffetas nugalėjo Olandijoje

logo 2005 Rugpjūčio 28 d. 22:18, DTM
„Mercedes“ lenktynininkas Gary Paffettas iškovojo pergalę DTM lenktynėse Olandijoje, Zandvoorto trasoje, ir taip susigrąžino lyderio poziciją šių metų pirmenybėse.
Britui lenktynių pradžia susiklostė ne itin palankiai – jis startavo ketvirtas, tačiau po pirmųjų posūkių važiavo tik penktas. Po starto pirmavo Berndas Schnaideris („Mercedes“), Heinzas-Haraldas Frentzenas („Opel“) ir Mattiasas Ekstromas („Audi“).
B.Schnaideris ir G.Paffettas nusprendė anksti pasukti į techninio aptarnavimo zoną, o H.-H.Frentzenas ir M.Ekstromas trasoje išliko ilgiau. Po sustojimo pirmoji pora lenktynininkų grįžo už Rinato Capello „Audi“ galinės dalies, o šis nusprendė taip lengvai varžovų nepraleisti. Viskas baigėsi tuo, kad B.Schnaideris lėtesnį varžovą išstumė iš trasos ir gavo pravažiavimo pro boksus baudą.
G.Paffettui atsivėrė laisva erdvė priešais ir jis ja puikiai pasinaudojo. M.Ekstromas sustojęs boksuose į trasą jau sugrįžo nuo G.Paffetto atsilikdamas 2,2 sekundės. H.-H.Frentzenas taip pat liko už šio brito nugaros.
M.Ekstromas iki finišo dar bandė įvairiais taktiniais manevrais atsidurti priekyje, tačiau jam tai nepavyko ir G.Paffettas su didele persvara iškovojo pergalę.
Trečioje vietoje finišavo H.-H.Frentzenas – jis pasirodė geriausiai iš DTM lenktyniaujančių buvusių „Formulės-1“ pilotų. B.Schnaideris finišavo 8-as, Mika Hakkinenas („Mercedes“) – tik 12-as, Allanas McNishas („Audi“) buvo klasifikuotas paskutinis, 15-as. Jeanas Alesi („Mercedes“) iš lenktynių pasitraukė jau antrajame rate.
Kitas DTM čempionato etapas įvyks rugsėjo 18 dieną „EuroSpeedway“ trasoje Lausitze (Vokietija).