DTM. M.Ekstromas susigražino čempionato lyderio poziciją

logo 2005 Rugsėjo 19 d. 11:32, DTM
Devintajame DTM čempionato etape EuroSpeedway Lausitzo trasoje nugalėjo čempiono titulą ginantis Mattias Ekstromas. „Audi“ važiuojantis švedas vėl pakilo į pirmąją vietą čempionato įskaitoje, vienu tašku lenkdamas „Mercedes“ žvaigždę Gary Paffettą.
Po pirmojo posūkio situaciją kontroliavo „Opel“ lenktynininkai – Heinzas-Haraldas Frenzenas ir Manuelis Reuteris starto metu aplenkė iš „pole“ pozicijos startavusį Jamie Greeną su „Mercedes“. M.Ekstromas iš 5-osios vietos pakilo į 3-čiąją. G.Paffettas, startavęs iš 7 pozicijos, po keturių ratų jau buvo ties švedo „Audi“ galu.
„Opel“ lenktynininkams pasirinkus ilgo pirmojo sustojimo boksuose taktiką M.Ekstromas ir G.Paffettas atsidūrė priekyje visų. „Švari“ kova tarp jų vyko praktiškai visas lenktynes, o po antrųjų sustojimų lyderius niekada neskyrė daugiau, nei 0.5 sekundės. Tačiau „Mercedes“ atstovaujantis britas taip ir nerado būdų įveikti švedo su „Audi“ gynybai.
Tos pačios markės automobiliu važiuojantis Tomas Kristensenas finišavo trečias, už savęs palikdamas „Opel“ atstovus Laurent Aiello ir Manuelį Reuterį bei Bruno Spenglerį su „Mercedes“.
Buvę F-1 lenktyninkai H.-H.Frentzenas bei Jeanas Alesi („Mercedes“) finišavo septintoje ir aštuntoje pozicijose, po to kai prancūzas apsuko vokiečio „Opel“, taip „užsidirbdamas“ pravažiavimo per boksus baudą. Publikos numylėtinis Mika Hakkinenas liko tik 12-tas, mat kovodamas dėl 8-osios pozicijos 14-ajame rate susidūrė su Christianu Abtu iš „Audi“ ir stipriai sudaužė savo „Mercedes‘ą“.