E. Oconas paaiškino incidentą su M. Verstappenu

E. Oconas paaiškino incidentą su M. Verstappenu
logo 2023 Lapkričio 18 d. 20:15, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Estebanas Oconas antrame „Formulės-1“ savaitgalyje paeiliui išsiskiria savo konfliktais su tituluotais lenktynininkais.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje Las Vegase „Alpine“ lenktynininkas taip ir neužfiksavo greitojo rato. Prie to prisidėjo Maxas Verstappenas.

Prieš savo greitąjį ratą pirmos dalies pabaigoje E. Oconas kiek naglai aplenkė kelis bolidus bei pradėjo savo ratą. Iš paskos sekęs Maxas Verstappenas taip pat tikrino savo pajėgumą, nepaisant beveik užsitikrinos vietos kitoje kvalifikacijos dalyje, kol prancūzas buvo vos 17-as.

Olandas bandė lenkti Oconą ir taip abu lenktynininkai liko nieko nepešę, ypatingai Oconas, kuris savo pasirodymą baigė pirmoje kvalifikacijos dalyje.

Po kvalifikacijos prancūzas paaiškino šią situaciją: „Skirtumas tarp manęs ir jo yra tas, kad aš privalėjau tuo metu padaryti antrąjį greitąjį ratą, kadangi pirmajame rate eismas buvo per didelis. Jeigu jo būčiau nepadaręs, būčiau nepatekęs toliau.

Jis turi daug greičio, todėl gali sau leisti nevažiuoti antrojo rato. Mes negerbėme deltos taisyklės. 

Mes privalėjome važiuoti tą greitąjį ratą, mūsų delta buvo pliusinė, o prieš mus važiavo trys automobiliai, privalėjome spausti, kitaip būtume pažeidę taisykles. Aš jau anksčiau esu gavęs baudą už panašius dalykus. 

Skirtumas tarp manęs ir jo yra tas, kad aš privalėjau tuo metu padaryti greitąjį ratą, kadangi pirmajame rate eismas buvo per didelis. Jeigu jo būčiau nepadaręs, būčiau nepatekęs toliau“, – kalbėjo E. Oconas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332