Teisėjai „Force India“ pilotui Estebanui Oconui skyrė trijų starto pozicijų baudą. Sportininkas buvo nubaustas už tai, jog važiavo per greitai tuo metu, kai trasoje buvo mojuojamos raudonos vėliavos.
E. Oconas taisyklėms nusižengė treniruočių metu, kai už trasos ribų išlėkė ir bolidą sudaužė „Renault“ atstovas Nico Hulkenbergas. Pradėjus mojuoti raudonomis vėliavomis, prancūzas sulėtino tempą. Bet vėliau, paskatintas komandos padidinti tempą, sportininkas ėmė važiuoti greičiau ir taip nusižengė taisyklėms.
E. Oconas kvalifikacijoje buvo iškovojęs aštuntą startinę poziciją. Bet pritaikius baudą lenktynes pradės vienuoliktas. Pozicija aukštyn pakils Sebastianas Vettelis, Sergio Perezas ir Charlesas Leclercas.
Be starto pozicijų baudos E. Oconui taip pat buvo skirti du baudos taškai.