Europos GP: įdomi statistika (7)

Europos GP:  įdomi statistika
logo 2016 Birželio 25 d. 07:15, Red Bull/Getty Images
Žinomas ekspertas Michele Merlino paskelbė keletą įdomių statistinių faktų apie pasibaigusias Europos GP lenktynes Baku...
Kvalifikacija
N. Rosbergo „pole“ pozicija buvo 150-toji vokiečių pilotams „Formulėje-1“ ir 60-toji „Mercedes“ mašinoms.
Startavęs 48 kartą iš pirmos eilės savo karjeroje, N. Rosbergas susilygino su Juanu Manueliu Fangio ir Jimu Clarku pagal šį rodiklį.
Pastarąsias 14 lenktynių Rosbergas visada startavo iš pirmos eilės, pakartojęs geriausią Sebastiano Vettelio seriją nuo 2010 m. Singapūro iki Didžiosios Britanijos etapo 2011 m.
Jei Lewisas Hamiltonas būtų pakartojęs savo geriausią laiką kvalifikacijoje, kurį jis parodė per treniruotes, jis būtų startavęs ne iš 10, o iš 4 vietos.
Danielis Ricciardo 6 kartą savo karjeroje startavo iš pirmos eilės, bet nelaimėjo nė vienų iš tų lenktynių.
Lenktynės
N. Rosbergas iškovojo 19 pergalę savo karjeroje, dabar jam tetrūksta vienos pergalės, kad reitinge pagal šį rodiklį susilygintų su Mika Hakkinenu bei Kimi Raikkonenu.
Antrą kartą karjeroje Rosbergas iškovojo „didįjį šalmą“ – iškovojo „pole“, pirmavo nuo starto iki finišo, nuvažiavo greičiausią ratą ir iškovojo pergalę. Pirmąjį „didįjį šalmą“ jis iškovojo Sočyje.
Šeštą kartą pirmaudamas lenktynėse nuo starto iki finišo, Rosbergas susilygino su Niki Lauda pagal šį rodiklį.
Sergio Perezas septintą kartą per savo karjerą pakilo ant podiumo. Dviejų podiumų per sezoną jis neturėjo nuo 2012 metų.
80 etapų praėjo nuo paskutinės „Williams“ pergalės, kai 2012 metais Pastaras Maldonado laimėjo Ispanijos etapą 2012 metais.

Komentarai (7)
Naivus Kvailys
| 06/25 19:08 Atsakyti
YZF>> Alonso turbut irgi per fuksa atvaziavo antras.
M0DIS>> Ta moteris turi varda ar pavarde?
M0DIS
| 06/25 12:36 Atsakyti
Misiuli -> jei žiūrėjei praėjusi metais f-1 visas sezono lenktynes, turi suprast ka turiu omeny. Kai Williamsai turėdami vieną greičiausių bolidų praėjusiais metais rikiuotėje, tiek šūdo primalė, jog blogesnių strateginių variantų ir nesugalvosi. Praėjusiais metais tikrai buvo etapų kur galėjo net nugalėti, bet taktika budavo blogesnė už blogą.
Zilvaras
| 06/25 12:17 Atsakyti
kai 2012 metais Pastaras Maldonado laimėjo Ispanijos etapą 2012 metais
Misiulis
| 06/25 10:11 Atsakyti
Su strategijom šiemet daug kas grybą pjauna, tikrai nemesčiau kaltės ant Clare Williams. Ir taip, tas 80 etapš gapas yra tikrai mažas palyginus su prieš tai buvusiu gapu. ADMINAI, nepamirškit šios statistikos po kiekvieno etapo. Tiesa, šįkart jau labai neinformatyvi ji, siaura. Tokie straipsniukai yra grynas desertas po etapo.
M0DIS
| 06/25 09:30 Atsakyti
Williams komandos strategijai vadovauja per lenktynes moteris... apie moteris galiu pasakyti tik pačius gražiausius komplimentius, be po velniais ne F-1 joms vieta... Tiesiog jos visos iš prigiminties neturi reikiamų gebėjimų kritiniu momentu priimti teisingus sprendimus. Per pastaruosius metus lenktynėse tiek grybų pripjovė Williams, kad per sezoną būdavo tik pora lenktynių kur teisinga taktika pasirinkdavo.
YZF
| 06/25 09:16 Atsakyti
O jeigu ne tas fuksinis laimejimas ispanijoje, tai "tikroji" paskutine pergale buvo isviso nezinia kada, man rodos ar ne Montoya Brazilijoje kokiais 2004m
Jekesas
| 06/25 07:37 Atsakyti
Jo...Williams jau turėtų būt alkani pergalėms.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas