J. P. Montoya apie Leclercą ir Hamiltoną bei Sainzą „Red Bull“

J. P. Montoya apie Leclercą ir Hamiltoną bei Sainzą „Red Bull“
logo Gegužės 10 d. 11:36, FIA

Kitą sezoną Lewisas Hamiltonas debiutuos „Ferrari“ ir sudarys vairuotojų porą kartu su Charlesu Leclercu. Abu šie sportininkai neslepia ambicingų tikslų kovoti dėl titulo, todėl jau dabar spekuliuojama ar Italijos ekipai pavyks išvengti vidinių konfliktų.

Dabar šia tema pasisakė buvęs F-1 lenktynininkas Juanas Pablo Montoya. Kolumbietis mano, jog „Ferrari“ ekipos laukia „asmenybių susidūrimas“.

„Tiesa sakant, bus įdomu stebėti kaip sklandžiai viskas vyks tuomet, kai Charlesas ir Lewisas sėdės automobiliuose. Jų laukia asmenybių susidūrimas ir tai bus tikrai smagu stebėti“, - sakė J. P. Montoya.

Karjerą baigęs vairuotojas taip pat pakomentavo, kas, jo nuomone, nuo kito sezono turėtų gauti vietą „Red Bull“ šalia Maxo Verstappeno.

„Manau, kad geriausias pasirinkimas „Red Bull“ būtų Carlosas Sainzas. Ypač tuo atveju, jei jie galvoja apie Maxo pasitraukimą. Jei jie tikrai apie tai galvoja, jie turi turėti A klasės vairuotoją, kaip atsarginį variantą. Jeigu komandą paliks tiek Sergio Perezas, tiek Maxas, jie tiesiog neturės nieko.

Carlosas šiuo metu atlieka savo darbą. Jis daro tai, ką reikia daryti. Ar gali būti geresnių variantų? Tikriausiai. Tačiau manau, kad Carlosas būtų tikrai geras variantas“, - kalbėjo J. P. Montoya.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472