Extreme E. Pirmoje kvalifikacijoje avarijos bei atkakli kova tarp N. Rosbergo ir L. Hamiltono komandų (2)

Extreme E.  Pirmoje kvalifikacijoje avarijos bei atkakli kova tarp N. Rosbergo ir L. Hamiltono komandų
logo Balandžio 03 d. 11:53, Extreme E

Pirmą kartą Saudo Arabijoje surengtoje „Extreme E“ kvalifikacijoje, kurioje sportininkai varžosi tik elektra varomais visureigiais, geriausią rezultatą užfiksavo F-1 čempiono Nico Rosbergo komanda ir jos lenktynininkai - Johanas Kristofferssonas ir Molly Taylor. O dvi ekipos nepasiekė finišo dėl patirtų avarijų.

Pirmasis trasoje pasirodė daugkartinio F-1 čempiono Lewiso Hamiltono komandos narys, daugkartinis WRC čempionas, Sebastienas Loebas. Trasą įveikus prancūzui ir jo komandos draugei Cristinai Gutierrez, komanda užfiksavo rezultatą - 10 min. 48,067 sek.

Pastarosios rezultatą pavyko pagerinti tik N. Rosbergo komandos lenktynininkų porai, Johanui Kristofferssonui ir Molly Taylor, kurie trasoje pasirodė šešti. J. Kristofferssonas buvo greitesni už S. Loebą, o po apsikeitimo prie vairo sėdusi Australijos ralio čempionė M. Taylor sėkmingai pratęsė komandos draugo darbą ir padėjo ekipai pakilti į pirmąją vietą.

Trečioje vietoje važiavimus baigė „Acciona“ komanda ir jos lenktynininkų pora Carlosas Sainzas ir Lara Sanz. Pastarieji 32 sek. atsiliko nuo geriausią rezultatą užfiksavusios „Rosberg“ komandos.

Greičio trasoje nestokojo ir į pirmą vietą kėsinosi „Andretti“ komandos lenktynininkas Timmy Hansenas. Bet sėkmė nuo ekipos nusisuko kai už automobilio vairo sėdo Catie Munnings. Pastarajai įveikiant greitąjį ratą prakiuro padanga. Sportininkei pavyko pasiekti finišÄ…, bet komanda nuo lyderių atsiliko 48 sek.

Sėkmė nelydėjo ir kito F-1 čempiono Jensono Buttono komandos. Dėl technikos gedimo brito ekipos automobilis buvo sustojęs trasoje. Komandos nariams pavyko finišuoti, bet nuo lyderių jie atsiliko beveik 2 min.

Gedimo neišvengė ir „Ganassi“ ekipa, likusi septintoje vietoje. O už greičio viršijimą sportininkų apsikeitimo zonoje, „Hispano Suiza“ komandai buvo skirta beveik 2 min. bauda.

Labiausiai kvalifikacijoje nepasisekė dviem komandoms. Tiek „Veloce“ lenktynininkas Stephane‘as Sarrazinas, tiek „Abt“ ekipos narė Claudia Hurtgen nesuvaldė savo automobilių ir vertėsi trasoje. Abu sportininkai išlipo iš sudaužytų visureigių ir kaip pranešama, rimtesnių traumų nepatyrė.

Antrieji kvalifikaciniai važiavimai vyks 14 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti čempionato „YouTube“ kanale.

  1. Johanas Kristofferssonas/Molly Taylor (Rosberg X Racing) 10:43.565
  2. Sebastienas Loebas/Cristina Gutierrez (X44) +4.502s
  3. Carlosas Sainzas/Lara Sanz (ACCIONA Sainz) +32.666s
  4. Timmy Hansenas/Catie Munnings (Andretti United) +48.038s
  5. Jensonas Buttonas/Mikaela Ahlin-Kottulinsky (JBXE) +1:38.861s
  6. Oliveris Bennettas/Christine‘a Giampaoli Zonca (Hispano Suiza) +2:25.473s
  7. Kyle‘as LeDucas/Sara Price (Chip Ganassi Racing) +2:50.109s
  8. Mattiasas Ekstromas/Claudia Hurtgen (ABT Cupra)
  9. Stephane‘as Sarrazinas/Jamie Chadwick (Veloce Racing)


Komentarai (2)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas