F-1.LT žaidimų laimėtojai keliaus stebėti lenktynių į Italiją!

logo 2015 Gruodžio 05 d. 17:47, Sauber
Šį sezoną čempionu antrą kartą iš eilės tapo Lewisas Hamiltonas, padėjęs „Mercedes“ komandai taip pat triumfuoti „Formulės-1“ pirmenybėse.
Vokiečių komandos bolidai buvo tokie greiti, kad L. Hamiltonas kartu su Nico Rosbergu nugalėjo net 16-oje lenktynių iš 19-os. Per dvejus metus „Mercedes“ komandos sportininkai iškovojo 32 pergales.
Vienintelis ne „Mercedes“ ekipos atstovas, nugalėjęs „Grand Prix“ etapuose, buvo Sebastianas Vettelis su raudonuoju „Ferrari“.
Stabili lyderių forma F-1.LT žaidimų dalyviams nežadėjo didelių staigmenų. Žinoma, pati aštriausia kova vyko peletono viduryje, kur intrigos įnešė tokie pilotai kaip Maxas Verstappenas.
Šiemet atkakliame „Spėlionės“ žaidime geriausiai prognozuoti lenktynių scenarijų sekėsi vartotojui Manvydui, surinkusiam 3209 taškus.
Už pirmąją vietą „Spėlionės“ žaidime Manvydui atitenka neeilinis prizas – kelionė į Monzą, kur rugsėjį vyks Italijos „Grand Prix“ lenktynės.
Tuo metu antrąją vietą užėmė skaitytojas slapyvardžiu tinkis vinkis (3195 taškai), o trečiąją – vartotojas blyk (3191 taškas). Šiems lankytojams atitenka F-1.LT portalo marškinėliai.
Iš viso žaidime dalyvavo 2153 „Formulės-1“ gerbėjai.
Dar gausesnėje „Svajonių komandoje“, kurioje šiemet dalyvavo beveik trys tūkstančiai žmonių, pirmąją vietą užėmė ir taip pat kelionę į lenktynes Italijoje laimėjo vartotojas sauliasas71, pelnęs 1361 tašką.
Jis aplenkė antroje vietoje likusį Do_it_Easy (1345.4 taškai) bei trečiąją poziciją iškovojusį Emilijus Pra (1324.2 taškai). Šiems žaidėjams atitenka F-1.LT svetainės marškinėliai.
F-1.LT kolektyvas nuoširdžiai sveikina laimėtojus bei dėkoja visiems dalyviams už kartu praleistą laiką!
Prašome visų prizininkų susisiekti el. paštu [email protected].