F-1 planuose - dvejos lenktynės Kinijoje

F-1 planuose - dvejos lenktynės Kinijoje
logo 2021 Lapkričio 30 d. 21:02, Getty Images / Red Bull Content Pool

Po to, kai „Alfa Romeo“ pasirašÄ— sutartį su Guanyu Zhou, F-1 pradėjo regzti planus ateityje Kinijoje surengti dvejas lenktynes.

Lenktynės Kinijoje, Šanchajuje, dėl Covid-19 pandemijos nerengiamos nuo 2019 metų. Jos nebus surengtos ir kitais metais. Tai reiškia, kad G. Zhou 2022 m. nestartuos savo namų „Grand Prix“.

Kinija yra svarbi rinka „Formulei-1“. Nors lenktynės minėtoje šalyje kitais metais neįvyks, F-1 jau pratęsė sutartį su Kinijos GP organizatoriais. O „Alfa Romeo“ sutartis su G. Zhou tik dar labiau pakurstė F-1 planus Kinijoje surengti dvejas lenktynes.

„Yra labai didelė tikimybė, jog Kinijoje bus surengtos dvejos lenktynės. Galiu jums atskleisti, kad jau sulaukėme susidomėjimo iš kito Kinijos miesto“, - sakė F-1 vadovas Stefano Domenicali.

„Kitais metais mes nevyksime į Kiniją. Ne dėl mÅ«sų, o dėl pandemijos kaltės. Štai kodėl jau šiemet su organizatoriais pasirašÄ— naują ilgalaikę sutartį. Esu tikras, jog tai, kad G. Zhou taps pirmuoju F-1 lenktynininku iš Kinijos, stipriai padidins susidomėjimą čempionatu. Akivaizdu, jog mes ten turime bÅ«ti. Tai didžiulė rinka. Visi gamintojai nori, kad surengtume ten lenktynes.“

S. Domenicali atkreipė dėmesį į tai, jog dauguma sirgalių stipriai palaiko sportininkus iš savo šalies, tad nenuostabu, jog lenktynės Didžiojoje Britanijoje, Nyderlanduose ar Meksikoje sulaukia didelio susidomėjimo.

„Apie sportininkų galią kalbėjau dar tada, kai tapau šio čempionato vadovu. Lenktynininkai yra mÅ«sų projekto centras, nes jie pritraukia gerbėjus. Visi nori matyti, kaip jie kovoja. Šiandien esame tokioje neįtikėtinoje padėtyje, kai turime tiek daug gerų pilotų. Lenktynininkai nėra problema. Nes jie visi yra labai geri, labai talentingi. Tai ir yra vertybė. Ir dėl to, manau, kad esame labai, labai suinteresuoti kartu su FIA plėtoti jaunų, talentingų sportininkų augimą.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778