Dėl tokio charakterio ir arogancijos ir nuėjo karjera vėjais, visad...skaityti daugiauDėl tokio charakterio ir arogancijos ir nuėjo karjera vėjais, visada turėjo sėsti ten kur likdavo laisva vieta, o ne ten kur galimybė kovot dėl titulo.Visada buvo AŠ daugiau nei komanda, kur ėjo ten nr du su šh. valgydavo, mclaren net iki boso šantažo daėjo, gali ten vartyt kaip nori, bet turbūt iki šantažo nei vienas neprieitume net jo vietoje būdami. Taigi, tegu būna geriausias n metų su strolu besigalinėjantis.
Lysk i buda Mclaren-baily-heiteri. Jau prisisnekejai po Nurburgringo su savo nesamonemis, apsijuokei pries visa saita.
ALO ir HAM laikas namo su vaikais zaisti VET saunuolis rodo pvz gauna...skaityti daugiauALO ir HAM laikas namo su vaikais zaisti VET saunuolis rodo pvz gaunasi sitie du nejaucia saiko ego ir 💰💰💰
dar abiems toli iki raikoneno nusikarsinimo lygio :))))
Berods Sebas kažkada gerai pasakė - nėra visam peletone nei vieno lenktynininko, kuris negalvotų, kad yra geriausias, nes tik su tokia mąstysena pasieki F1. Tik tiek, kad dauguma yra per gerai ištreniruoti marketingui, kad išdrįstų tą pasakyt.
Pasake ant bajario, bet is kitos puses paziurejus- kiek vaziavo, tiek savo komandos draugams krove, su ferrari shitboxu vos 2 titulu nepasiime. Aisku visa karjera- vis ne toje masinoje sedi, bet is jos isspaudzia daugiau nei ta masina gali.
Tiesa sako, greicio jis turi, igudziai niekur nedinge, ta pati apie sa...skaityti daugiauTiesa sako, greicio jis turi, igudziai niekur nedinge, ta pati apie save sako ir Ronaldo, ir daug kitu legendu. Bet sofos riteriai komentaruose pasirodo visu grazumu. Is vis nieko nepasieke gyvenime, nieko nesupranta apie mentaliteta. Vis arogancija uzkliuna :))) ta "arogancija" buvo ir pas Senna, ir Schumi, ir pas Maxa, zodziu, pas geriausius. Alonso mldc, pasidinkit ji i Ferrari ar Red bull ir liksite issizioje kaip jis eilini karta isspaudzia daugiau nei kiti
Fernado "išpaudžia daugiau nei kiti" Alonso grįžo. Pats laikas jau. Senokai negirdėtas. Žinoma, nostalgija yra gerai, bet su realybę šiuo metu tai nelabai dera. Bent jau nuo kuklumo tikrai nemirs.
Tiesa sako, greicio jis turi, igudziai niekur nedinge, ta pati apie save sako ir Ronaldo, ir daug kitu legendu. Bet sofos riteriai komentaruose pasirodo visu grazumu. Is vis nieko nepasieke gyvenime, nieko nesupranta apie mentaliteta. Vis arogancija uzkliuna :))) ta "arogancija" buvo ir pas Senna, ir Schumi, ir pas Maxa, zodziu, pas geriausius. Alonso mldc, pasidinkit ji i Ferrari ar Red bull ir liksite issizioje kaip jis eilini karta isspaudzia daugiau nei kiti
Dėl tokio charakterio ir arogancijos ir nuėjo karjera vėjais, visada turėjo sėsti ten kur likdavo laisva vieta, o ne ten kur galimybė kovot dėl titulo.Visada buvo AŠ daugiau nei komanda, kur ėjo ten nr du su šh. valgydavo, mclaren net iki boso šantažo daėjo, gali ten vartyt kaip nori, bet turbūt iki šantažo nei vienas neprieitume net jo vietoje būdami. Taigi, tegu būna geriausias n metų su strolu besigalinėjantis.
F. Alonso: esu geriausias, man nereikia nieko įrodinėti (16)
Dėl tokio charakterio ir arogancijos ir nuėjo karjera vėjais, visad... skaityti daugiau
ALO ir HAM laikas namo su vaikais zaisti VET saunuolis rodo pvz gauna... skaityti daugiau
Tiesa sako, greicio jis turi, igudziai niekur nedinge, ta pati apie sa... skaityti daugiau
Kas nors pasakykit jam teisybę :D