Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 05/23 16:38 Atsakyti
Net kai du savo titulus iškovojo, nei vienais metais nebuvo geriausias...
Ferfa
IP: c928c87 | 05/23 08:50 Atsakyti
Lietuva Eurovizijoje 2026 irgi sakė, kad jie geriausi ir laimės 1-ą vietą, bet pasirodo 22 vieta:)))))
YZF
IP: 20135ae | 05/22 23:26 Atsakyti
Dėl to
05/22 13:12

Dėl tokio charakterio ir arogancijos ir nuėjo karjera vėjais, visad... skaityti daugiau

Lysk i buda Mclaren-baily-heiteri. Jau prisisnekejai po Nurburgringo su savo nesamonemis, apsijuokei pries visa saita.
Aivaras1
IP: 0f3c68b | 05/22 19:05 Atsakyti
Errnis
05/22 18:46

ALO ir HAM laikas namo su vaikais zaisti VET saunuolis rodo pvz gauna... skaityti daugiau

dar abiems toli iki raikoneno nusikarsinimo lygio :))))
Lewis
IP: 12387da | 05/22 18:54 Atsakyti
Pritariu
Errnis
IP: 838f869 | 05/22 18:46 Atsakyti
ALO ir HAM laikas namo su vaikais zaisti VET saunuolis rodo pvz gaunasi sitie du nejaucia saiko ego ir 💰💰💰
Rokas1
IP: 236822c | 05/22 18:36 Atsakyti
Berods Sebas kažkada gerai pasakė - nėra visam peletone nei vieno lenktynininko, kuris negalvotų, kad yra geriausias, nes tik su tokia mąstysena pasieki F1. Tik tiek, kad dauguma yra per gerai ištreniruoti marketingui, kad išdrįstų tą pasakyt.
ibanez
IP: 6ad26eb | 05/22 16:41 Atsakyti
Pasake ant bajario, bet is kitos puses paziurejus- kiek vaziavo, tiek savo komandos draugams krove, su ferrari shitboxu vos 2 titulu nepasiime. Aisku visa karjera- vis ne toje masinoje sedi, bet is jos isspaudzia daugiau nei ta masina gali.
Mentaliteto guru
IP: 21642a0 | 05/22 15:30 Atsakyti
TR
05/22 14:36

Tiesa sako, greicio jis turi, igudziai niekur nedinge, ta pati apie sa... skaityti daugiau

Fernado "išpaudžia daugiau nei kiti" Alonso grįžo. Pats laikas jau. Senokai negirdėtas. Žinoma, nostalgija yra gerai, bet su realybę šiuo metu tai nelabai dera. Bent jau nuo kuklumo tikrai nemirs.
TR
IP: ec7d89c | 05/22 14:36 Atsakyti
Tiesa sako, greicio jis turi, igudziai niekur nedinge, ta pati apie save sako ir Ronaldo, ir daug kitu legendu. Bet sofos riteriai komentaruose pasirodo visu grazumu. Is vis nieko nepasieke gyvenime, nieko nesupranta apie mentaliteta. Vis arogancija uzkliuna :))) ta "arogancija" buvo ir pas Senna, ir Schumi, ir pas Maxa, zodziu, pas geriausius. Alonso mldc, pasidinkit ji i Ferrari ar Red bull ir liksite issizioje kaip jis eilini karta isspaudzia daugiau nei kiti
Dėl to
IP: 0acd0ac | 05/22 13:12 Atsakyti
Dėl tokio charakterio ir arogancijos ir nuėjo karjera vėjais, visada turėjo sėsti ten kur likdavo laisva vieta, o ne ten kur galimybė kovot dėl titulo.Visada buvo AŠ daugiau nei komanda, kur ėjo ten nr du su šh. valgydavo, mclaren net iki boso šantažo daėjo, gali ten vartyt kaip nori, bet turbūt iki šantažo nei vienas neprieitume net jo vietoje būdami. Taigi, tegu būna geriausias n metų su strolu besigalinėjantis.
egis013
IP: 830c675 | 05/22 12:56 Atsakyti
ir čia kaip su Jasikevičiumi - komentatriai išima du žodžius ir prskaldo malkų.
Rūkas
IP: 53bced9 | 05/22 12:47 Atsakyti
Taaaip, seniūkas užsibuvo.
Lauris
IP: 975816b | 05/22 12:22 Atsakyti
lolol
05/22 11:54

Kas nors pasakykit jam teisybę :D

Ok, einu.. o kokia ta teisybė?
Dokas
IP: e2ea089 | 05/22 12:14 Atsakyti
:D :D :D
lolol
IP: ae918c1 | 05/22 11:54 Atsakyti
Kas nors pasakykit jam teisybę :D

TOP naujienos

F-1.lt pulsas