F. Alonso ir vėl nepatenkintas: penktadienio treniruotės tiesiog iššvaistytos (6)

F. Alonso ir vėl nepatenkintas: penktadienio treniruotės tiesiog iššvaistytos
logo 2017 Birželio 10 d. 07:35, IndyCar

Fernando Alonso sugrįžimas į F-1 lenktynes kol kas nesiklosto labai maloniai. „McLaren“ bolidas turėjo rimtų problemų su varikliu, o pats F. Alonso teigė, kad jie tiesiog iššvaistė penktadienio treniruotes.

Dukart F-1 čempionas turėjo sustoti pirmoje treniruotėje, kai susidūrė su hidrauline problema, o dėl to ispanas praleido dalį ir antrosios treniruotės.

„Aš norėjau važiuoti į boksus ir išspręsti bolido problemą. Tai dar viena variklio su hidraulika problema“, - kalbėjo F. Alonso, kuris per dvi treniruotes įveikė vos 19 ratų, kai buvo lenktynininkų įveikusių 40. – Mes praradome pirmąją treniruotę ir beveik visą antrąją. Neturėjome užtektinai laiko sutvarkyti bolido.“

„Tai yra visiškai iššvaistytas penktadienis ir labai sudėtingas savaitgalio startas. Tačiau galim sakyti, kad mes žinome trasą puikiai, čia lenktyniavome daug metų, todėl turėtume žinoti, kaip atakuoti kvalifikaciją ir lenktynes“, - pridėjo pilotas.


Komentarai (6)
Life
| 06/10 13:09 Atsakyti
Jeigu tavo auto variklis kasdien gestų irgi manau verktum.
Ricardad
| 06/10 12:22 Atsakyti
Kiek jis gali verkti.
DariusM1
| 06/10 10:47 Atsakyti
Bl aš nesuprantu, Lietuvos garažiniai geresnius kibirus sukala nei mchonda inžinieriai, toks jausmas kad jie atvaro į trasą ir tik tada pradeda savo geldos problemas spręst.
Klepsidra
| 06/10 08:59 Atsakyti
Uztat panaudojo Indy pamokas bendravimui su ziurovais ir marshalais
McNerka
| 06/10 08:25 Atsakyti
kapotojas - medziu gimes bebru netapsi..
Kapotojas
| 06/10 07:57 Atsakyti
Geras straipsnis, sužinojau naują savoką - Hidraulinė problema.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas