F. Alonso: mano geriausi sezonai yra 2012 ir 2023 metais

F. Alonso: mano geriausi sezonai yra 2012 ir 2023 metais
logo 2023 Gruodžio 06 d. 14:30, Pirelli

Fernando Alonso yra dukart tapęs F1 čempionu, kai karjeros pradžioje atstovavo „Renault“ komandai. Visgi, pasak paties ispano du geriausi jo sezonai buvo, kai 2012-aisiais, vairuodamas „Ferrari“ automobilį, liko per žingsnį nuo titulo ir bÅ«tent šis sezonas, kai su „Aston Martin“ iškovojo aštuonis podiumus ir galutinėje rikiuotėje liko ketvirtas.

„Esu patenkintas savo asmeniniu pasirodymu. Manau, kad kartu su 2012-aisiais tai yra geriausias mano, kaip vairuotojo, sezonas. Buvau patenkintas viskuo. Buvau motyvuotas, geros sportinės formos, kartais sėkmingai pasirodžiau sudėtingomis sąlygomis.

Mano geriausių praėjusio sezono GP penketukas yra Bahreinas, Monakas, Kanada, Monza ir Brazilija. Monzą paminėjau sąmoningai, nors ten ir užėmiau devintą vietą. Ten nebuvo podiumo ir nebuvo to, ką galėtų prisiminti žmonės, tačiau Monzoje mes turėjome lėčiausią arba antrą pagal lėtumą automobilį rikiuotėje, o esant tokioje situacijoje vis tiek bÅ«ti taškų lenktynėse ir galiausiai jų iškovoti yra tiesiog puiku.

Šiai komandai sėkmė buvo šiek tiek naujas dalykas. Jie turėjo keletą gerų rezultatų, kai vadinosi „Force India“ ir „Racing Point“, tačiau nuolat bÅ«ti ant podiumo ar kovoti aukšÄiausiame lygyje, daugeliui organizacijos darbuotojų buvo nauja patirtis.

Aš manau, kad „Aston Martin“ šiais potyriais praėjusiame sezone mėgavosi labiau nei kiti. Tai yra užkrečiama, o jausti ir stebėti tokią energiją yra labai malonu. Kiekvieną teigiamą rezultatą mes šventėme kaip pergalę ir labai svarbu, jog ši energija pereitų ir į kitus metus“, - kalbėjo F. Alonso.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061