F. Alonso nesitikėjo taip greitai nugalėti

F. Alonso nesitikėjo taip greitai nugalėti
logo 2007 Balandžio 08 d. 15:21, McLaren
Malaizijos GP lenktynėse pergalę iškovojęs „McLaren“ lenktynininkas Fernando Alonso pasibaigus varžyboms prisipažino nesitikėjęs taip greitai nugalėti naujoje komandoje.
„Tai fantastiška. Puikus siuprizas, ką jie sugebėjo pasiekti per tokį trumpą laiką. Pamenu vienos dienos bandymus gruodį, naują bolidą sausį... Buvo įdėta daug darbo, daug pastangų pasiruošti pirmosioms lenktynėms, bet mes niekada nesitikėjome, kad būsime tokie pajėgūs. Tiesiog sunku tuo patikėti, tačiau turiu padėkoti visiems“, - po finišo kalbėjo „Formulės-1“ čempionas.
„Viena iš mūsų galimybių laimėti lenktynes buvo išsiveržti į pirmąją poziciją pirmajame posūkyje. Gero starto ir bolido dėka, sugebėjau susilyginti su Felipe (Massa – red. past.). Buvau vidinėje (posūkio – red. past.) dalyje, todėl tapau pirmas. Mano komandos draugas (Lewisas Hamiltonas – red. past.) man palengvino darbą didinant persvarą“, - prisiminė lenktynių pradžią ispanas.
Nepaisant užtikrintos pergalės, F. Alonso pažymėjo, kad „McLaren“ bolidas lenktynių metu greičiu vis dar nusileidžia „Ferrari“ komandos technikai. Ispanas tvirtino, kad pergalę lėmė prastas F. Massa startas.
„Nuoširdžiai kalbant, manau, kad mums dar reikia padirbėti, ypač didinant greitį lenktynėse. Jei Felipe būtų gerai startavęs ir išlaikęs pirmąją poziciją, būtų buvę sunku palaikyti jo tempą, todėl mums derėtų savęs neapgaudinėti“, - aiškino jau dukart „Formulės-1“ čempionu tapęs lenktynininkas.
„Tačiau mes čia buvome gerokai arčiau nei Australijoje. Netrukus pradėsime naudoti naujus bolido patobulinimus, tad viskas turėtų būti gerai. Manau, kad mūsų laukia labai artima kova, ir tikiu, kad mūsų komanda turi potencialo nugalėti“, - teigė jis.
F. Alonso patvirtino, kad lenktynių pradžioje turėjo problemų su radijo ryšiu, ir pajuokavo, esą tai neša sėkmę, mat panašių bėdų varžybų Australijoje metu turėjo ir ten nugalėjęs „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas.
„Nuo dešimtojo rato iki pirmojo sustojimo neturėjau radijo ryšio, kaip ir Kimi Australijoje. Panašu, kad tai lenktynėse atneša laimę. Prieš pirmąją sustojimą man pasisekė, kad pamačiau rodyklę (komandos narių rodomą ženklą, kad laikas sustoti) – įvažiavau į boksus nebūdamas tikras, kad vaikinai jau pasiruošę“, - pasakojo lenktynininkas.
„Ronas man pasakė, kad neveikia radijo ryšys, tačiau aš tai jau žinojau. Sustojimo metu jie kažką pareguliavo ir likusioje lenktynių dalyje viskas veikė gerai“, - pridūrė jis.
Po pergalės Malaizijoje F. Alonso tapo „Formulės-1“ čempionato lyderiu. Artimiausią persekiotoją K. Raikkoneną ispanas lenkia 2 taškais.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061