F.Alonso nusitaikęs į pergalę

F.Alonso nusitaikęs į pergalę
logo 2005 Balandžio 23 d. 19:28, RenaultF1
„Renault“ komandos atstovas Fernando Alonso, šeštadienio kvalifikacijoje pasiekęs 2-ąjį rezultatą, sekmadienio kvalifikacijoje ir lenktynėse kovos dėl pergalės.
Tiesa, ispanas pripažino, kad šį savaitgalį prancūzų komandai sekasi sunkiai.
„Šis savaitgalis mums sunkus. Imola (trasa, kurioje vyksta San Marino GP, – red. past.) istoriškai buvo ne pati geriausia trasa „Renault“ bolidams, tačiau šiemet automobilio pakaba žymiai geriau susitvarko su kelkraščiais ir tuo esame labai patenkinti“, – teigė F.Alonso.
„Esame antroje vietoje, tačiau esame pajėgūs ir kovosime dėl pirmosios starto pozicijos ir, tikiuosi, pergalės. Taigi, net ir neparankioje sau trasoje esame tarp lyderių, todėl esu patenkintas mūsų pasiekimais čia“, – pridūrė jis.
Kitas „Renault“ pilotas – Giancarlo Fisichella – neprilygo savo kolegai greičiu, be to viename posūkių paslydo ir kvalifikacijoje užėmė vos 15-ąją vietą. Italas neigė, kad padarė klaidą.
„Kol kas, nagrinėdami telemetrijos duomenis, nežinome, kas nutiko, tačiau 15-ame posūkyje užsiblokavo galiniai ratai ir dėl to smarkiai slydo bolido galas. Viską dariau taip pat, kaip ir treniruotėse, stabdžiau toje pačioje vietoje, todėl nemanau, kad suklydau, tačiau dar nesame visiškai tuo tikri. Be abejo, labai nusivyliau, nes žinojau, kad čia bolidas gali būti greitas. Todėl rytoj tikiuosi pasirodyti geriau ir iškovoti keletą taškų“, – teigė lenktynininkas.
„Renault“ komandos pilotai nugalėjo visose šio sezono lenktynėse. Australijoje pergalę iškovojo G.Fisichella, tuo tarpu Malaizijoje ir Bahreine triumfavo F.Alonso.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0