F. Alonso taikosi į antrą iš eilės pergalę

F. Alonso taikosi į antrą iš eilės pergalę
logo 2007 Balandžio 11 d. 19:54, McLaren
Praėjusį savaitgalį Malaizijos GP lenktynėse nugalėjęs „McLaren“ lenktynininkas Fernando Alonso viliasi laimėti ir šį savaitgalį vyksiančias Bahreino GP varžybas.
„Komandoje šiuo metu gera atmosfera, ir mes visi norime lenktyniauti bei kovoti dėl pergalių ir taškų, tačiau taip pat mes žinome, kad turime rasti daugiau greičio, ir visi ta linkme sunkiai dirba“, - taip cituojamas ispanas komandos pranešime spaudai prieš „Grand Prix“ savaitgalį.
„Laimėjau Bahreino GP praėjusiais metais ir norėčiau pabandyti pakartoti tokį rezultatą šį savaitgalį. Prieš prasidedant sezonui čia surengėme sėkmingus bandymus, kurių metu daug sužinojome apie MP4-22 (bolidą – red. past.) ir „Bridgestone Potenza“ (padangas – red. past.)“, - teigė lenktynininkas.
„Bolidas po to buvo ženkliai patobulintas, todėl bus įdomu pamatyti, kiek pajėgus jis bus su šiais atnaujinimais Bahreino tarptautinėje trasoje“, - pridūrė jis.
Po pergalės Malaizijoje pastarųjų dviejų čempionatų nugalėtojas F. Alonso tapo ir šių metų „Formulės-1“ pirmenybių lyderiu bei prieš „Ferrari“ lenktynininką Kimi Raikkoneną pirmauja 2 taškais.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218