F. Massa atsikirto savo kritikams

F. Massa atsikirto savo kritikams
logo 2007 Balandžio 11 d. 07:22, McLaren
„Ferrari“ pilotas Felipe Massa nesigaili dėl nepavykusio lenkimo manevro Malaizijos lenktynėse, kurio metu jis prarado net dvi pozicijas ir finišavo tik penktoje vietoje.
Brazilas gynė savo agresyvų bandymą lenkti „McLaren“ pilotą Lewisą Hamiltoną, sakydamas, kad tai buvo jo vienintelė galimybė kovoti dėl pergalės. Nors „Ferrari“ pilotas dominavo Malaizijos treniruotėse ir laimėjo pirmąją starto poziciją, bet jau pirmuosiuose posūkiuose turėjo praleisti abu „McLaren“ lenktynininkus į priekį. Šeštajame rate jis bandė lenkti jaunąjį L. Hamiltoną, bet išlėkęs iš trasos ir praradęs dvi pozicijas, lenktynes baigė už „BMW Sauber“ bolido pilotuojamo vokiečio Nicko Heidfeldo.
„Vienintelis dalykas, kurį tikrai žinau yra tai, kad praleidęs į priekį abu „McLaren“ bolidus turėjau kuo greičiau aplenkti Lewisą. Kitaip mano lenktynės buvo baigtos. Geriausia ką galėjau padaryti tai iškovoti trečią vietą. Kadangi aš turėjau pasipildyti kurą septynioliktame rate, o jis trimis ratais vėliau, niekaip nebūčiau sugebėjęs aplenkti jį sustojimų metu. Todėl pasakiau sau, kad nenoriu visas lenktynes žiūrėti į jo bolido galinį sparną“, - sakė brazilas.
„Kai žmonės man sako, kad aš padariau klaidą, aš atsakau, kad jie yra teisūs. Jeigu aš nebūčiau padaręs klaidos, būčiau jį aplenkęs. Nesigailiu, kad bandžiau jį lenkti. Gyvenime visada reikia bandyti ir rytoj tokioje pačioje situacijoje aš vėl pasielgčiau taip pat. Tikiuosi, kad antras bandymas būtų sėkmingas. Suprantu, kad žiūrint iš šalies gali atrodyti kitaip, bet sėdint bolide ir turint mano informaciją, mano poelgis buvo teisingas“, - savo veiksmus gynė F. Massa.
Nors brazilas sakė, kad „Ferrari“ nesugebėjo pademonstruoti viso savo greičio Malaizijoje, jis pripažino, kad „McLaren“ pasirodė geriau nei tikėtasi.
„Sekmadienį mums trūko greičio. Tiesa sakant, nežinome kodėl. Dalinai kaltas bolido reguliavimas ir naudotos detalės, bet akivaizdu, kad „McLaren“ žengė didelį žingsnį pirmyn. Tačiau mūsų greitis lenktynėse neatspindėjo to, koks jis galėjo ir turėjo būti. Kimi Raikkonenas ir aš buvome užstrigę už lėtesnių lenktynininkų. Suprantama, taip neturėjo nutikti žinant, kad aš startavau pirmas, o Kimis – trečias. Nesakau, kad mes būtume greitesni už „McLaren“, bet mūsų bolidas yra labai geras“, - sakė F. Massa.
Po dviejų etapų su septyniais taškais brazilas užima šeštą pilotų įskaitos vietą, o „Ferrari“ komanda su 23 taškais yra antroje komandinės įskaitos vietoje.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061