F.Massa: „Man tai fantastiška akimirka“

F.Massa: „Man tai fantastiška akimirka“
logo 2006 Rugpjūčio 26 d. 18:32, Ferrari
Turkijos GP kvalifikacijoje nugalėjęs „Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa iškovojo pirmąją savo karjeros „Formulėje-1“ „pole“ poziciją.
„Be abejo, man tai fantastiška akimirka. Pirma pergalė kvalifikacijoje yra gerokai svarbesnis pasiekimas, nei visos, sekančios po to. Kai pasieki tai pirmąjį kartą, esi labai, labai laimingas. Komanda puikiai padirbėjo, niekada nepamiršiu šios akimirkos“, - po kvalifikacijos džiaugėsi F.Massa.
„Aštuntasis posūkis visiems yra tikras iššūkis, ten išlėkė daug lenktynininkų, tame posūkyje nemažai nelygumų – tai labai sunkus posūkis, didelis iššūkis. Šįkart sugebėjau jį puikiai įveikti, taip pat ir kitus posūkius, todėl įveikiau gerą ratą“, - pažymėjo brazilas.
„Laukiau sunkios lenktynės, ypač startas, tačiau gera būti priekyje, gera, kad abu mūsų komandos bolidai yra priekyje, gera turėti tokį greitį ir gera matyti „Ferrari“ tokią stiprią“, - pridūrė jis.
F.Massa savo komandos draugą Michaelį Schumacherį kvalifikacijoje įveikė ratą apsukęs 0,377 sekundės greičiau. Tai jau ketvirtasis šiemet „Ferrari“ ekipos dublis kvalifikacijoje.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794