F. Massa nesigaili bandymo lenkti

F. Massa nesigaili bandymo lenkti
logo 2007 Balandžio 08 d. 16:09, Ferrari
„Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa, Malaizijos GP lenktynėse užėmęs penktąją vietą, po finišo teigė nesigailįs bandymo lenkti „McLaren“ lenktynininką Lewisą Hamiltoną.
Iš pirmosios vietos lenktynes pradėjęs brazilas šią poziciją jau pirmajame posūkyje prarado kitam „McLaren“ pilotui Fernando Alonso, o antrajame posūkyje jį aplenkė ir L. Hamiltonas.
Po poros ratų F. Massa pabandė aplenkti varžovą, tačiau per vėlai pradėjo stabdyti ir išlėkė iš trasos, dėl to prarasdamas dar dvi pozicijas komandos draugui Kimi Raikkonenui bei „BMW Sauber“ pilotui Nickui Heidfeldui.
„McLaren“ lenktynininkai startavo labai gerai ir sugebėjo privažiuoti pirmąjį posūkį greičiau negu mes. Bandžiau pasipriešinti, tačiau antrajame posūkyje, nenorėdamas trinktelėti į Alonso, turėjau pristabdyti, o Hamiltonas turėjo kiek geresnę trajektoriją, todėl ten mane sugebėjo aplenkti“, - lenktynių pradžią prisiminė F. Massa.
„Mačiau, kaip priekyje tolsta Alonso. Turėjau bolidą, kuriuo galbūt galėjau jam pasipriešinti, todėl galvojau tik kaip čia greičiau aplenkus Hamiltoną. Tai nebuvo lengva, daug kartų matėme, kad lenktynininkai lieka už lėtesnių varžovų dėl to, kad aplenkti labai sunku, tačiau vis tiek pabandžiau“, - aiškino brazilas.
„Nesigailiu, kad taip padariau, nes kartais privalai taip elgtis. Šįkart man nepasisekė, bet tikiuosi, kad kitąkart pavyks“, - pažymėjo jis.
F. Massa nuomone, „Ferrari“ ir šiose lenktynėse buvo pakankamai greiti, kad pelnytų pergalę. Brazilas taip pat pažymėjo, kad ekipai tikrai nepakenkė pakeista dugnų atsparumo tikrinimo tvarka.
„Ne, ir čia turėjome gerą greitį. Naująją tvarką išbandėme čia bandymų metu ir bolidas elgėsi lygiai taip pat, todėl tai tikrai nesukėlė problemų. Bėda ta, kad jie („McLaren“ – red. past.) patobulėjo, todėl ir mes turime pasitempti“, - aiškino „Ferrari“ lenktynininkas.
„Šiame sezone laukia labai sunki kova. Artimiausiose lenktynėse turėsime galimybę sugrįžti į priekį, tačiau turime dirbti ir įrodyti, kad galime tai padaryti“, - pridūrė jis.
F. Massa jau antrose iš eilės lenktynėse nepatenka į geriausiųjų ketvertuką – pirmajame etape Australijoje brazilas finišavo tik šeštas. Tiesa, tada jis lenktynes pradėjo iš rikiuotės galo.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061