F. Tostas: inžinieriai visada gali surasti landą reglamente

F. Tostas: inžinieriai visada gali surasti landą reglamente
logo Rugpjūčio 20 d. 11:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

Dėl permainų reglamente „Formulės-1“ automobiliai kitais metais bus mažiau jautrūs oro srautams, todėl sportininkai galės iš labai arti persekioti vienas kitą. Bet „AlphaTauri: komandos vadovo Franzo Tosto nuomone, kol kas anksti spręsti, kiek naujieji bolidai bus panašūs į tuos, kuriuos FOM ir FIA pristatė Silverstoune prieš mėnesį.

Franzas Tostas: „Aerodinamikos specialistai dabar daug dirba ir kiekvieną savaitę atranda ką nors naujo. Neįsivaizduoju, kiek reali kitų metų mašina skirsis nuo tos, kuri buvo pristatyta Silverstoune. Esu įsitikinęs, kad panašumų bus – reglamentas mums neleidžia naudoti kitokių sprendimų.

Pasakysiu taip: skirtumai bus ne bolidų išorėje, o dugne, difuzoriuje ir kituose elementuose, įtakojančiuose aerodinamines savybes. Dabar mūsų inžinieriai yra užimti darbais vėjo tunelyje ir su CFD technologijomis – pažiūrėsime, prie ko tai prives.

Žinoma, gaila, kad tapo kur kas mažiau techninės laisvės, bet niekas nežino, kaip viskas vystysis toliau. Reglamentas bus absoliučiai naujas visiems ir kiekvienoje ekipoje jį nagrinėja patys protingiausi inžinieriai. Nustebčiau, jei jie šiame reglamente nesurastų kokių nors landų. Tikiuosi, jo tai padarys ir mūsų specialistai“.

Scuderia AlphaTauri Honda
Komanda: Scuderia AlphaTauri Honda 2021 sezono taškai: 94
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: AT02
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas