F. Tostas įvardijo N. de Vrieso atleidimo priežastį

F. Tostas įvardijo N. de Vrieso atleidimo priežastį
logo 2023 Liepos 19 d. 19:01, Getty Images / Red Bull Content Pool

Nyckas de Vriesas prie „AlphaTauri“ bolido vairo nuvažiavo vos 10 etapų ir po to buvo atleistas dėl prastų rezultatų. „AlphaTauri“ komandos vadovas Franzas Tostas pripažino, kad olandų sportininkas nebuvo pasirengęs varžytis „Formulės-1“ pasaulio čempionate.

„Aš smarkiai užjaučiu Nycką, - F. Tostas pasakojo Vengrijos spaudai. - Patikėkite manimi, tai buvo labai sunkus sprendimas, kadangi de Vriesas buvo fantastišku žmogumi. Jis laimėjo titulą „Formulėje-2“ ir tapo „Formulės-E“ čempionu.

Turiu pasakyti, kad „Formulė-1“ pastaraisiais metais iš esmės pasikeitė. Tai reiškia, kad kai jaunas sportininkas ateina į F-1, jis turi būti labai gerai profesionaliai pasirengęs.

Ką aš turiu galvoje? Iki „Formulės-1“ pilotas turi būti nuvažiavęs ne mažiau kaip 5 tūkst. kilometrų privačiuose bandymuose. Prieš sezono pradžią mes buvome suorganizavę Nyckui kelis bandymus, bet to ryškiai nepakako.

Metų pradžioje de Vriesui teko lenktyniauti daugelyje trasų, kurių jis visai nepažinojo – Saudo Arabijoje, Majamyje ir Melburne. Baku etapas vyko su sprinto lenktynėmis ir jis turėjo tik vieną treniruotę, kurioje reikėjo pasirengti kvalifikacijai. Tokiomis sąlygomis debiutantui labai sunku rodyti gerus rezultatus. „Formulėje-1“ dabar labai didelė konkurencija ir čempionate nėra nė vieno sportininko, kuris nebūtų nusipelnęs savo vietos.

Priimant sprendimą dėl de Vrieso atleidimo mes turėjome galvoje, kas laukia „AlphaTauri“ komandos antroje sezono dalyje. Nyckas nepažįsta daugelio trasų, kuriose mums teks lenktyniauti po vasaros pertraukos, o tai yra labai rimtas trūkumas. Danielis Ricciardo visas šias trasas gerai pažįsta, todėl mes nutarėme pasikviesti būtent jį“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0