F. Vasseuras: „Ferrari“ yra teisingame kelyje (2)

F. Vasseuras: „Ferrari“ yra teisingame kelyje
logo 2023 Gruodžio 27 d. 10:30, Ferrari nuotr.

Fredericas Vasseuras „Ferrari“ komandai pradėjo vadovauti šių metų sausį. Jis gavo bolidus, sukurtus Mattia Binotto ir jo inžinierių, keisti konstrukciją buvo per vėlu, tačiau pasibaigusio sezono pabaigoje pavyko pasiekti progreso.

Fredericas Vasseuras: „Man prireikė laiko, norint įeiti į „Ferrari“ ritmą. Pas mus labai didelė komanda, su atskirais važiuoklės ir motorų skyriais, tai labai didelė organizacija.

Reikėjo pažinti visus žmones, sužinoti, kaip organizuojamas darbas. Dabar situacija daug geresnė, bet mums dar daug ką reikia nuveikti. Mes žingsnis po žingsnio judame į priekį.

Šių metų sezono sunkumai buvo susiję su bolido valdymo problemomis, jo potencialo realizacija ir tiksliais mašinos reguliavimais. Anksčiau mašinas būdavo lengviau sureguliuoti. Dabar tarp dviejų skirtingų reguliavimų variantų gali būti didelis skirtumas, to anksčiau nebūdavo.

Mums reikia sukurti bolidą, kurį būtų lengviau valdyti, kuris būtų kur kas stabilesnis ir ne taip agresyviai dėvėtųsi padangos. Mes parodėme greičio potencialą kvalifikacijose, bet lenktynėse mūsų mašina nusileisdavo varžovams.

Esmė yra tiksliame sureguliavime. Kartais vienodas vienos komandos mašinas skirdavo viena sekundė – taip buvo mūsų ir „Mercedes“ komandose. Tai neįprasta. Tai reiškia, kad technika dirba ant ribos, bet kokia smulkmena gali paveikti tai, ar teisinga kryptimi keičiasi mašinos charakteristikos, ar ne. Būtent su tuo „Red Bull“ tvarkosi geriausiai iš visų.

„Red Bull“ sustabdė bolido modernizaciją anksčiau už kitus, o tai reiškia, kad jie kitais metais žengs didesnį žingsnį į priekį nei kitos komandos. Daugeliu prasmių kalbama apie automobilio valdomumą ir stabilumą, kuriuos labai sunku įvertinti simuliatoriaus pagalba.

Negaliu būti patenkintas pasibaigusiu sezonu, kadangi pavasarį mes nuo lyderių atsilikome gana daug. Bet esu patenkintas tuo, kaip komanda sureagavo į iškilusias problemas ir kaip mes važiavome antroje sezono dalyje. Jaučiu, kad „Ferrari“ eina teisingu keliu.

Mes nedarėme staigių judesių, žingsnis po žingsnio judėjome link tikslo. Apskritai, neblogai susitvarkėme su darbu. Komanda turi labai didelį potencialą, o tai nuteikia optimistiškai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
JOX
IP: 0067796 | 12/27 15:03 Atsakyti
Kada jūs pagaliau atsigausit nes kiek galima taip prastai dirbti
Lauris
IP: 4e8f57a | 12/27 20:50 Atsakyti
JOX
12/27 15:03

Kada jūs pagaliau atsigausit nes kiek galima taip prastai dirbti

Jo, nes Haas išvis nedirba, o va kaip gerai važiuoja.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621