F. Vasseuras pripažino, jog C. Leclercui parinkta taktika nepasiteisino (2)

F. Vasseuras pripažino, jog C. Leclercui parinkta taktika nepasiteisino
logo 2023 Spalio 24 d. 08:00, Ferrari nuotr.

Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras pripažino, jog Charlesui Leclercui buvo parinkta prasta taktika. Primename, jog jis startavo iš „pole“ pozicijos, tačiau galiausiai finišavo tik šeštas, o kaip, paaiškėjo dar vėliau, apskritai buvo diskvalifikuotas.

„Akivaizdu, kad jausmai dvejopi. Viena vertus, gerai pasirodėme su Carlosu Sainzu ir iškovojome ketvirtą vietą. Ketvirti startavome, ketvirti ir finišavome, o nuo Lando Norriso atsilikome tik keliomis sekundėmis. Šiuo atveju viskas susiklostė sklandžiai.

Kita vertus, kalbant apie Charlesą, kuris po pirmų dešimt ratų turėjo dvylikos sekundžių pranašumą prieš komandos draugą, rezultatai yra kitokie. Mes parinkome vieno sustojimo taktiką ir, akivaizdu, kad tai nepasiteisino.

Bėda yra ta, jog prieš GP neturėjome aiškaus vaizdo. Ar spausti lenktynių pradžioje, ar ne, abejojome tiek mes, tiek Charlesas. Buvo du variantai ir mes suklydome. Galvojome, kad pusė dalyvių rinksis vieną sustojimą, o kita pusė – du sustojimus. Tačiau taip nenutiko. George‘as Russellas turėjo vieno sustojimo taktiką, bet bÅ«nant paskutinėje grupėje, sprendimus keisti daug lengviau.

Svarbu ne padangos, o tai, ką daro varžovai, kurie yra šalia tavęs. Charleso padėtį labai apsunkino tai, jog pagrindiniai varžovai rinkosi du sustojimai. Tuomet atsiduri tarp lėčiau arba, priešingai, greičiau važiuojančių oponentų, nes jų taktika tiesiog kitokia nei tavo. Mes padarėme klaidą.

Su Carlosu sprendimą priimti buvo lengviau, Charleso situacija buvo kur kas mažiau akivaizdi ir mes suklydome“, - kalbėjo „Ferrari“ vadovas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
MNM
IP: 4030465 | 10/24 09:22 Atsakyti
Vasseuras jau turejo laiko tipiniu Ferrari klaidu taisymui, taciau sezono pabaiga, o komanda eilini karta padaro didele kliurka. Tie pasiteisinimai juokinga atrodo. Viena pergale per kazkoki fuksa laimejo (beje, paaukodami CL lenktynes del jos) Kol kas sita komanda visiskai neteikia jokiu vilciu. Panasu, kad Vasseuras tikrai nera naujasis Todtas ir kol kas as nelabai matau didelio skirtumo tarp tos Ferrari, kuriai vadovavo Binoto.
eustachijus
IP: 2ec5763 | 10/24 19:08 Atsakyti
MNM
10/24 09:22

Vasseuras jau turejo laiko tipiniu Ferrari klaidu taisymui, taciau sez... skaityti daugiau

Kad prie Binoto turėdavo Q pole auto. Buvo daug kasiakų su strategijom,bet čia ne vadovo kompetencija. Bet Čiarlfaniai suzpazmavo gausiai pampersų nepapako visiems...
Šnekos šito burunduko absoliučiai juokingos,visur visada teisinasi ir giriasi 4 vieta. Enzo grabe vartosi nuo tokio gaidžio
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0