F. Vasseuras su Las Vegaso GP organizatoriais kalbės dėl kompensacijos

F. Vasseuras su Las Vegaso GP organizatoriais kalbės dėl kompensacijos
logo 2023 Lapkričio 20 d. 10:30, Ferrari nuotr.

Las Vegaso GP „Ferrari“ teikia dvejopas emocijas. Charlesas Leclercas iškovojo antrą vietą, o „Ferrari“ vos iki keturių taškų sumažino atsilikimą nuo „Mercedes“, prieš paskutinį šio sezono etapą.

Visgi, Carloso Sainzo bolidas buvo sugadintas dar pirmojoje treniruotėje. Maža to, nors tai nutiko ne dėl paties ispano kaltės, jis sulaukė dešimties starto pozicijų baudos, o tai, be abejo, turėjo daug įtakos jo pasirodymui.

Pasak „Ferrari“ vadovo Frederico Vasseuro, ekipa ketina kalbėti su Las Vegaso GP organizatoriais. Italijos komanda tikisi kompensacijos dėl sugadino C. Sainzo automobilio.

„Tarp mūsų ir organizatorių bus privatus pokalbis. Surengsiu jį su suinteresuotomis šalimis.

Mūsų finansinėse taisyklėse nėra punkto, kuris nurodytų, jog dėl avarijos patirtos išlaidos nebus įtrauktos į biudžeto lubas. Be abejo, kad mes turėsime daug papildomų išlaidų, kurios nebuvo planuotos. Iš finansinės perspektyvos, tikrai turime daug pasekmių, lygiai taip pat kaip iš sportinės pusės. Kalbant apie biudžetą, dabar mums nebus lengva.

Diskutuosime apie tai, kad tokios išlaidos, kurios atsiranda dėl incidentų, kur komandos ar lenktynininkai nėra kalti, nebūtų įtrauktos į biudžeto lubas. Tačiau, ar dėl to bus priimtas sprendimas, atsakyti negaliu.

Reikės aptarti ir pačias incidento aplinkybes. Mes kalbame ne tik apie atsilaisvinusį dangtį. Tarp geltonos ir raudonos vėliavėlių parodymo praėjo viena minutė. Kai jie parodė geltoną vėliavą, jie kažką pamatė. Tuomet jie užtruko, kol parodė raudoną vėliavą, ir, mano nuomone, tai nėra gerai“, - kalbėjo „Ferrari“ vadovas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821