F. Vasseuras: tikslas – pratęsti kontraktą su C. Leclercu ir C. Sainzu (1)

F. Vasseuras: tikslas – pratęsti kontraktą su C. Leclercu ir C. Sainzu
logo 2023 Gruodžio 17 d. 21:45, Ferrari nuotr.

Charleso Leclerco ir Carloso Sainzo ateitis „Ferrari“ komandoje vis dar nėra tokia aiški, kokia galėtų būti. Žinoma, iš legendinės Italijos ekipos pusės yra viskas daroma, kad pavyktų išlaikyti dabartinius lenktynininkus, tačiau derybos vėlyvos stadijos dar nepasiekė, o parašai toli gražu nėra sudėti.

„Ferrari“ komandos vadovas Fredas Vasseuras kalbėdamas su Italijos žiniasklaida žvelgė į lenktynininkų ateitį. 

Mūsų abu lenktynininkai yra pilnai įsitraukę į automobilio vystymasi. Jie yra tikrai patenkinti, tačiau tai nieko nepasako apie ateinantį sezoną.

Jie po sezono buvo pavargę, tačiau taip pat ir mes. Po Abu Dabio buvo bandymų metas, po to sekė renginys Saudo Arabijoje bei darbas gamykloje su simuliatoriumi. Dabar jie nusipelno 2-3 savaičių poilsio.“

Patyręs prancūzas taip pat atskleidė komandos tikslą: „Be abejo, pagrindinis tikslas yra pratęsti kontraktą su Leclercu ir Sainzu prieš ateinantį sezoną. 

Paskutinė metų dalis buvo chaotiška, kalbos apie naujus kontraktus prasidėjo tik neseniai. Mes atsiliekam nuo „Mercedes“, kurie apie naujus savo lenktynininkų kontraktus paskelbė rugpjūčio mėnesį, tačiau tai nieko nereiškia“, – teigė F. Vasseuras. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 1233286 | 12/18 09:50 Atsakyti
idomu, kiek sutarciu su Leclerc jie nori tureti - anot ziniasklaidos, siemet jau ar ne 3 kontraktai pasirasyti, is kuriu vienas - pries sav ar panasiai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794