F1 komandos neigia, jog mato Wolffų interesų konfliktą

F1 komandos neigia, jog mato Wolffų interesų konfliktą
logo 2023 Gruodžio 07 d. 07:00, Daimler

F1 ekipos parodė vienybę ir bendrai paneigė, jog bent viena iš jų kreipėsi į FIA, jog pastaroji pradėtų tyrimą dėl potencialaus intereso konflikto tarp „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo ir jo žmonos Susie Wolff, kuri yra „F1 Academy“ vykdančioji direktorė.

FIA savo pareiškime nurodė, jog tyrimą pradėjo remiantis „BusinessF1“ žurnale pateikta informacija. Taip pat FIA skelbė, jog sulaukė skundų iš komandų vadovų. Visgi, šią informaciją visos komandos trečiadienį paneigė.

Komandos paviešino praktiškai tokius pačius pareiškimus, kurių esmė skamba taip: „Patvirtiname, jog nepateikėme jokio skundo FIA dėl įtarimų, jog F1 komandos vadovas ir FOM darbuotojas perdavė konfidencialią informaciją. Mes didžiuojamės, jog galime remti „F1 Academy“ ir jos vykdomąją direktorę. Nuo kito sezono esame įsipareigoti remti mus atstovaujančias dalyves“.

Šia tema atskirai pasisakė „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris, kuris taip pat stojo į Wolffų pusę.

„Nors trasoje esame varžovai, tačiau federacijai tikrai nesame pateikę jokio oficialaus skundo nei dėl Susie, nei dėl Toto, nei dėl „Mercedes“. Mes buvome ta komanda, kuri aktyviai įsitraukė į akademijos veiklą nuo pat jos pradžių. Mes glaudžiai dirbame kartu su Susie, o ji savo darbą atlieka puikiai.

Manau, kad tiek mus, tiek kitas komandas nustebino šie pareiškimai. „Red Bull“ su tuo neturi nieko bendro“, - sakė C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218