F1 komandų vadovai norėtų, jog lenktynės Las Vegase vyktų anksčiau

F1 komandų vadovai norėtų, jog lenktynės Las Vegase vyktų anksčiau
logo Lapkričio 20 d. 15:40, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Nors F1 komandos pripažįsta, kad bendrai Las Vegaso GP buvo sėkmingas, ekipos norėtų, jog visi važiavimai vyktų anksčiau. Skelbiama, kad dabartinis važiavimų grafikas yra paprasčiausiai per sunkus personalui. Apie tai pasisakė keturių F1 komandų vadovai. 

Primename, jog Las Vegase lenktynės vyko naktį, o po nesklandumų pirmosios treniruotės metu, viskas baigėsi praktiškai ryte.

Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras: „Jei turime ką tobulinti, tai yra laikas. Suprantame, kad nėra lengva rasti tinkamą pasirinkimą, jog lenktynes būtų patogu stebėti visame pasaulyje. Anksčiau jokių problemų nebuvo, kadangi iš esmės F1 buvo skirta europiečiams. Laikėmės Europos laiko ir viskas buvo gerai. Dabar mūsų sportas yra pasaulinis projektas, todėl daug sunkiau rasti kažką, kas atitiktų visų laiko zonų lūkesčius. Tačiau mes rasime sprendimą ir tai pakoreguosime“.

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris: „Turėsime išmokti daug pamokų, o viena iš jų, žinoma, yra važiavimų grafikas. Jis buvo žiaurus komandai ir visiems darbuotojams, kurie dirba užkulisiuose. Visi iš Vegaso išvyksta šiek tiek apsileidę – visiems tai buvo labai sunkus savaitgalis, todėl turime pagalvoti, ką galime pakeisti ateityje. Manau, kad vakarinės lenktynės turėtų vykti anksčiau, kadangi visuomet patenkinti žiūrovų poreikių tiesiog nepavyks. Tai amerikietiškos lenktynės, žmonėms užkulisiuose būtų patogiau, jei jos startuotų 20 valandą“.

„Aston Martin“ vadovas Mike‘as Krackas: „Dabar nereikėtų priimti greitų sprendimų, kadangi visi esame pavargę ir turime daug emocijų. Turime šiek tiek palaukti ir pagalvoti, kas pasiteisintų geriau. Bendrai sporto taisyklės yra gana griežtos laiko atžvilgiu. Manau, kad čia reikėtų pokyčių. Reikia tiesiog surasti kompromisinį variantą tarp to, ko reikia siekiant paskatinti žiūrėti lenktynes ir tarp to, ko reikia darbuotojams. Ties tuo turime padirbėti“.

„AlphaTauri“ direktorius Peteris Bayeris: „Žinoma, kad mes pritartume pakeitimams. Turiu patirties, kadangi esu dirbęs FIA ir prisimenu, kaip sunku buvo „Formula E“ daugelyje miestų. Gatvių uždarymas daro didžiulį poveikį čia gyvenantiems žmonėms. Turime viską peržiūrėti ir pagalvoti apie patobulinimus. Kai kurie darbuotojai greitai rado ritmą. Man pačiam antrą dieną buvo bloga, bet paskui įsivažiuoji. Akivaizdu, kad dabar skrisime į kitą pasaulio galą ir tai mus apvers „aukštyn kojomis“, bet buvo verta“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749