FE. Meksikoje vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo D. Abtas

logo 2017 Balandžio 01 d. 23:32, Formula-E

Danielis Abtas Meksikoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje visus varžovus pranoko greičiu ir iškovojo pirmą startinę poziciją.

Vokietis paskutinėje važiavimų dalyje vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 02,711 sek. ir tik 0,156 sek. pranoko antroje vietoje likusį Oliverį Turvey.

Kurį laiką kvalifikacijoje pirmavo Maro Engelis. Bet vokietis greičiu nusileido prieš tai minėtiems dviem pilotams ir liko trečias. Dėl pakeistos pavarų dėžės „Venturi“ atstovas lenktynes Meksikoje turės pradėti iš tryliktos vietos.

Ketvirtą ir penktą laikus paskutinėje kvalifikacijos dalyje užfiksavo čempionato naujokas Jose-Maria Lopezas ir Jeanas-Ericas Vergne‘as. Nubaudus M. Engelį, abu sportininkai lenktynes pradės iš trečios bei ketvirtos pozicijų.

Kvalifikacijoje ne itin gerai sekėsi čempionato lyderiui Sebastienui Buemi. Klaidą pirmame trasos posūkyje padaręs ir laiko praradęs sportininkas turėjo pasitenkinti devinta startine vieta. Tai prasčiausias šveicaro rezultatas nuo pernai Argentinoje vykusių varžybų.

Dar prasčiau kvalifikacijoje sekėsi dėl titulo kovojančiam Lucasui di Grassi. Brazilas buvo lėčiausias savo grupėje ir lenktynes turės pradėti tik iš septynioliktos startinės vietos.

Šį savaitgalį pirmą kartą „Formulės-E“ lenktynėse startuosiantis buvęs F-1 pilotas Estebanas Gutierrezas kvalifikacijoje liko 13-as.

FE varžybos Meksikoje prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 01:00 val. Lietuvos laiku.