FE. N. de Vriesas naują sezoną pradėjo pergale (5)

FE. N. de Vriesas naują sezoną pradėjo pergale
logo 2021 Vasario 27 d. 00:33, Formula-E

„Mercedes“ pilotas Nyckas de Vriesas, buvęs greičiausias kvalifikacijoje, triumfavo penktadienį Saudo Arabijoje vykusiose lenktynėse ir naują „Formulės-E“ sezoną pradėjo pergale.

Olandas sėkmingai startavo iš pirmos vietos ir išlaikęs varžovus už savęs išsaugojo lyderio poziciją. Varžybų metu trasoje kelis kartus buvo pasirodęs saugos automobilis, bet net ir tai nesutrukdė „Mercedes“ pilotui nugalėti lenktynėse ir iškovoti pirmąją pergalę.

Antroje vietoje finišo liniją kirto Edoardo Mortara, kurio „Venturi“ bolide buvo sumontuotas taip pat elektra varomas „Mercedes“ variklis. Sportininkas puikiu lenkimu aplenkė du varžovus iš karto ir pakilo į trečią vietą. O vėliau aplenkęs „Audi“ atstovą Renę Rastą, finišavo antras.

Minėtame R. Rastui nepavyko finišuoti pirmame trejetuke. Jį aplenkė ir ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „Jaguar“ komandos pilotas Mitchas Evansas.

Tuo tarpu antrasis „Jaguar“ komandos lenktynininkas Samas Birdas pateko į avariją ir pirmųjų sezono lenktynių nebaigė. Britas neišvengė kontakto su buvusiu komandos draugu Alexu Lynnu, šiemet atstovaujančiu „Mahindra“ ekipai. Po šio incidento trasoje pasirodė saugos automobilis.

Pastarasis antrą kartą trasoje pasirodė iki finišo likus 11 minučių, kuomet į apsauginę sieną trenkėsi BMW komandos lenktynininkas Maximilianas Guentheris.

Praėjusiame sezone triumfavęs Antonio Felixas da Costa Saudo Arabijoje vykusiose lenktynėse finišavo tik vienuoliktas. Sportininkas varžybas pradėjo iš 18-os pozicijos.

Antroji kvalifikacija bei antrosios sezono lenktynės Saudo Arabijoje vyks šeštadienį.


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tech
IP: c4754c7 | 02/27 15:31 Atsakyti
bratka
02/27 09:49

Rubensas nelenktyniauja šiame sezone? 🤔

Niekad ir nelektyniavo. Vaziavo Massa 2 sezonus. Bet ir ten padirode tragiskai. P15 ir paskutiniam sezone P22. Ir net cia nebereikalingas jau :)
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 02/27 11:46 Atsakyti
Bolidu isvaizda tokia prikolna, lyg ziuretum speed racer (ypac galas) :)

P.S jei dar ir cempionato tema butu... https://www.youtube.com/watch?v=FOQJhXwY1aE&ab_channel=BroGuitar
Black_Death
IP: 56d5b01 | 02/27 10:16 Atsakyti
Kai atvaziuos i LT karuseles netikiu, kad bus rasomi straipsniai kas laimejo elektriniu masinu pasivazinejimus.
bratka
IP: 7dc0e27 | 02/27 09:49 Atsakyti
Rubensas nelenktyniauja šiame sezone? 🤔
×

TOP naujienos