FE. New Yorke „pole“ poziciją iškovojo naujokas A. Lynnas

FE. New Yorke „pole“ poziciją iškovojo naujokas A. Lynnas
logo 2017 Liepos 15 d. 21:05, Formula-E

Šį savaitgalį „Formulės-E“ čempionate debiutuojantis Alexas Lynnas buvo greičiausias New Yorko miesto trasoje vykusioje kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją.

Britas, šį savaitgalį užimantis Jose Maria Lopezo vietą, paskutinėje kvalifikacijos dalyje dviem dešimtosiomis sekundės dalimis įveikė „Abt“ komandos atstovą Danielį Abtą.

A. Lynnas buvo greičiausias pirmoje treniruotėje. Britas nestokojo greičio ir kvalifikacijoje. Sportininkas pirmuoju bandymu pateko į paskutinę važiavimų dalį, kurioje dėl „pole“ pozicijos varžėsi penki lenktynininkai.

D. Abtas vos 0,003 sek. aplenkė Jeaną-Ericą Vergne‘ą. O A. Lynno komandos draugas Samas Birdas atsiliko dar 0,020 sek.

Jerome‘as d’Ambrosio pradžiugino vietos komandą „Faraday Future Dragon“. Belgas pirmą kartą šiame sezone pateko į paskutinę kvalifikacijos dalį. Sportininkas svarbiausiu metu suklydo ir užfiksavęs prasčiausią rezultatą liko penktas.

Šį savaitgalį FE čempionate debiutuoja ir „Red Bull“ jaunųjų pilotų programos narys Pierre‘as Gasly. Priešingai nei A. Lynnas, prancūzas šiandien negalėjo pasigirti gerais rezultatais. Sportininkas greičiu neišsiskyrė ir kvalifikacijoje liko tik devynioliktas. P. Gasly šį savaitgalį „e.dams“ komandoje užima čempionato lyderio Sebastieno Buemi vietą. Pastrasis dalyvauja WEC čempionato lenktynėse Vokietijoje, tad negalėjo atvykti į JAV.

Pirmosios šios savaitgalio FE varžybos New Yorke prasidės 23:00 val. Lietuvos laiku.

Komentarai (0)


F-1.lt pulsas