FE. New Yorke vykusiose lenktynėse - antroji iš eilės S. Birdo pergalė (1)

FE. New Yorke vykusiose lenktynėse - antroji iš eilės S. Birdo pergalė
logo 2017 Liepos 16 d. 21:58, Formula-E

„Virgin“ komandos lenktynininkas Samas Birdas triumfu užbaigė savaitgalį New Yorke. Britas iškovojo pergalę antrose iš eilės „Formulės-E“ lenktynėse.

Sportininkas, demonstravęs gerą tempą visų varžybų metu, finišo liniją kirto pirmas, už savęs palikęs du „Mahindra“ komandos lenktynininkus - Felixą Rosenqvistą ir Nicką Heidfeldą.

Dėl čempiono titulo kovojančiam Lucasui di Grassi ir vėl nepavyko užlipti ant apdovanojimų pakylos. Bet penktoje vietoje finišavęs brazilas, iki sezono pabaigos likus tik 2 lenktynėms, atsilikimą nuo čempionato lyderio Sebastieno Buemi sumažino iki 10 taškų.

Šiandien New Yorke vykusioje kvalifikacijoje triumfavęs S. Birdas po starto pirmame posūkyje lyderio poziciją prarado F. Rosenqvistui. Bet dešimtame lenktynių rate, po agresyvaus lenkimo šeštame trasos posūkyje, britas vėl įsiveržė į priekį.

Vėliau „Virgin“ lenktynininkas kontroliavo situaciją. Sportininkas sustojimą techninio aptarnavimo zonoje atliko ratu vėliau nei pagrindiniai jo varžovai, tad varžyboms artėjant prie pabaigos, brito bolido variklyje buvo daugiau energijos nei pas jį persekiojusius varžovus.

S. Birdas finišo liniją kirto pirmas, artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei 10 sek. Pergalę iškovojęs britas lenktynininkų įskaitoje iš aštuntosios vietos pakilo į ketvirtą.

Važiuodami vienas paskui kitą antroje ir trečioje vietoje finišo liniją kirto F. Rosenqvistas ir N. Heidfeldas. Vokietį pačioje lenktynių pabaigoje bandė lenkti čempionato debiutantas Pierre‘as Gasly. Prancūzas, išvažiuodamas iš paskutinio posūkio, trenkėsi į apsauginę sieną ir su sudaužytu bolidu vos kirto finišo liniją ketvirtoje vietoje.

Komentarai (1)


Williams fanas
| 2017 Liepos 16 d. 22:17
negi taip sunku lentele su čempionato vt ir t.t?