FE. Pirmose treniruotėse greičiausias N. Prostas (4)

FE. Pirmose treniruotėse greičiausias N. Prostas
logo 2015 Spalio 23 d. 20:48, Formula-E
„Renault e.dams“ komanda dominavo šiandien Pekine įvykusiose pirmosiose antrojo „Formulės-E“ sezono treniruotėse. Geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo Nicolas Prostas.
Kadangi nuo paskutinių bandymų praėjo gana daug laiko, komandų prašymu šiandien Pekine buvo surengtos 30 min. trukmės treniruotės. Beveik visi sportininkai pasirodė trasoje ir visą laiką suko ratus, tik kartą sustodami persėsti į kitus bolidus.
„Renault e.dams“ pilotai šios dienos važiavimuose pirmavo nuo pat jų pradžios iki pabaigos. Kurį laiką pirma vieta džiaugėsi Sebastienas Buemi, kuris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 37,912 sek. Tačiau vėliau šį rezultatą pagerino šveicaro komandos draugas N. Prostas, užfiksavęs 1 min. 37,291 sek. rezultatą.
Paskutinėmis važiavimų akimirkomis savo paties rezultatą pagerinęs Jeanas-Ericas Vergne‘as pakilo į trečiąją vietą, tačiau nuo N. Prosto atsiliko daugiau nei 2 sekundėmis.
Ketvirtoji ir penktoji vietos atiteko „Mahindra“ komandos lenktynininkams Bruno Sennai ir Nickui Heidfeldui.
Treniruotės ne itin sėkmingai susiklostė pirmajam FE sezone čempiono titulą iškovojusiam Nelsonui Piquet. Dėl gedimo sportininko bolidas sustojo trasoje. Įvykus šiam incidentui, važiavimai trumpam buvo sustabdyti.
Šeštadienį vyksiantys kvalifikaciniai važiavimai prasidės 07:00 val. Lietuvos laiku, o pirmosios sezono lenktynės – 11:00 val. Lietuvos laiku.
„Trulli“ komanda praleis pirmąjį etapą
Dėl Kinijoje kilusių problemų, „Trulli“ komanda praleis pirmąsias antrojo FE sezono lenktynes Pekine.
Priešingai nei kitos čempionato dalyvės, italų ekipa į Kiniją nusprendė pati atsigabenti savo jėgaines ir išspręsti su jomis susijusias problemas.
Anot komandos atstovų, jėgainės į Kiniją atkeliavo dar pirmadienį, tačiau krovinys užstrigo šalies muitinėje. Dėl to ekipa su savo bolidais nepasirodė techninėje apžiūroje ir taip pažeidė taisyklių 24.4 punktą.
„Trulli“ ekipai buvo leista iki 20 val. išspręsti visas problemas ir pristatyti bolidus apžiūrai, tačiau komanda to padaryti nesugebėjo, tad buvo išbraukta iš šį savaitgalį vyksiančių lenktynių dalyvių sąrašo.
[youtube id=LlH8XGhG4I4]

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Sajan Button
| 10/24 13:41 Atsakyti
Man tas FE neidomus pavadinimas jau viska pasako sutrumpitas fe... :D
ZaZiuS
| 10/24 10:30 Atsakyti
ZaZiuS
| 10/24 10:13 Atsakyti
P.S Iš anksto :D
ZaZiuS
| 10/24 10:11 Atsakyti
Būtų nerealu, jei ir FE važiavimų tvarkaraščius šiame tinklapyje įdėtumėt, panašiai kaip darot F1, FE puiki serija, bet aktyviai neseku naujienų, tai grūzas etapo įrašą žiūrėt kai jau žinai rezultatus :D
×

TOP naujienos