„Ferrari“: „Mercedes“ mūsų bijo

„Ferrari“: „Mercedes“ mūsų bijo
logo 2017 Gegužės 08 d. 07:12, Pirelli/LAT Images

Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne yra įsitikinęs, kad italų ekipa dabar čempionate yra stipriausia ir jos bijo pastaruosius kelerius metus dominavusi „Mercedes“.

Italas pasidžiaugė, kad komandai pavyko išlysti iš „Sidabrinių strėlių“ šešėlio ir stoti į kovą dėl pergalių kiekvienose lenktynėse.

„Mes padarėme didžiulę pažangą“, - sakė S. Marchionne.

„Ferrari“ daug ir sunkiai dirbo, kad tinkamai pasiruoštų 2017 m. sezonui. Esame patenkinti pirmaisiais rezultatais. „Ferrari“ vėl yra konkurencinga, o varžovai iš Štutgarto mūsų bijo.“

„Po 2016 m. sezono daugelis stebisi tokia komandos forma. Mes gerai pradėjome ir toliau ketiname tinkamai atlikti savo darbą. Mes gerbiame savo varžovus ir jų nenuvertiname, ypač „Mercedes“ komandos.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas