„Ferrari“ nepateiks apeliacijos (45)

„Ferrari“ nepateiks apeliacijos
logo 2003 Rugsėjo 25 d. 15:13, Ferrari
Iškart po Vengrijos GP „Ferrari“ komanda pranešė FIA, kad „Michelin“ gamintojo priekinės padangos gali būti platesnės nei leidžia sportinis reglamentas. „Ferrari“ prezidentas L.Montezemolo mano, kad tai normali procedūra ir jo komanda niekada nesistengė kaip nors pakenkti čempionatui.
„Mes galėjome pateikti FIA protestą po Vengrijos GP, bet tai būtų pakenkę čempionatui ir mes tik dėl to taip nepasielgėm“ – pasakė L.Montezemolo laikraščiui „MotorSport Aktuell“. „Tai įprasta procedūra „Formulėje-1“. Visos komandos reguliariai prašo techninių paaiškinimų iš FIA“.
Ar komanda pasinaudos sportinio reglamento 179b straipsniu ir bandys užprotestuoti lenktynių rezultatus iki Vengrijos GP? „Mes nebegrįšime atgal i praeitį, mes žiūrim į priekį“ – pasakė Prezidentas.
Paklaustas, kokią „Ferrari“ komandos ateitį jis mato "F-1“, kurioje jie dalyvauja nuo pat įsikūrimo pradžios, atsakė: „Niekas nežino, ar „Ferrari“ komanda „F-1“ bus amžinai. Mes liksim čia tiek, kol galėsim vystyti šiuolaikines automobilių sporto technologijas. Kas liečia „Maserati“ komandos ateitį „F-1“, aš Jums galiu tuoj pat pasakyti, kad to niekada nebus“.

Komentarai (45)
rublis_
| 09/27 14:09 Atsakyti
jus dau... taigi naujas padangas prancuzai pagamino ir is kart prap... jpm. ot.
Papsius
| 09/26 20:04 Atsakyti
nu jo taip ir reikejo senei padaryt nes jau perdauk tas burbulas issipute o eiti per teismus del keliu milimetru tikrai nebutu gerai taip daryt tik ne Ferrari komanda
bmw535
| 09/26 19:02 Atsakyti
Muilai tie Ferrari- spekuliacija jau pateike, o del apeliacijos apsishiko- mato, kad durniu vietoj liks.
teisute
| 09/26 15:14 Atsakyti
SCHUMIS F-1> Ir ka jie is to butu laimeje ( manau jog prakisimas butu garantuotas, kaip ir tai jei micheline'ai paduotu i teisma brodgestone'us )? Kaip kazkas cia minejo, ferrari tikrai butu praradusi dali savo fanu...bet ar tai jiems rupi jau kitas klausimas! Sezonui baigiantis kiekvievienas bando kam nors ikasti, bet naudos is to maza...
SCHUMIS F-1
| 09/26 14:17 Atsakyti
Deje galejo paduot...
Andrejus
| 09/26 11:34 Atsakyti
Na ir malaciai kad nepaduos apeliacijos, o tai but krites ju reitingas mano akyse. Sekmes jiems kovoje del champo.
Vytia
| 09/26 11:28 Atsakyti
Gincius>O gal pergales nuojauta?:)
Gincius
| 09/26 11:22 Atsakyti
Akivaizdus"Ferrari" pralaimėjimas.
Toxa
| 09/26 08:53 Atsakyti
Normalios F1 peripetijos. Nei jie malaciai, nei jie bijo ko nors. Normali procedura. Kodel nieks nesipiktins del dopingo testu, ju uzprotestavimu arba pripazinimu? O cia jau kapsto visi kuo giliau.
Edvinui
| 09/26 08:28 Atsakyti
Teisinasi kokie mes geri!Gerai,kad nors suprato!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas