„Ferrari“ nugalės bet kokia kaina? (136)

„Ferrari“ nugalės bet kokia kaina?
logo 2003 Rugsėjo 15 d. 23:45
Ferrari“ komandos vadovas Jeanas Todtas pareiškė, jog sieks nugalėti šių metų „Formulės-1“ čempionate bet kokia kaina. Jei nepavyks to padaryti trasoje, pergalės gali būti siekiama ir teismų keliu.
J.Todtas teigia, kad pralaimėję čempionatą jie gali užprotestuoti kai kurių šio sezono lenktynių rezultatus dėl jų metu kai kurių ekipų naudotų, anot „Ferrari“ – nelegalių „Michelin“ padangų.
„Mes turime tokią galimybę ir ja galime pasinaudoti iki lapkričio 30 d. Mes labiau norėtume nugalėti trasoje, tačiau... Pirmiausia mums reikės apsispręsti, ar norime pasinaudoti šia galimybe. Mes žinome, jog galime tokiu būdu pasiekti pergalę. Ar mums tai pavyktų, ar ne, mes nežinome. Sprendimas, kaip pasielgti, bus priimtas nuodugniai apsvarsčius, ar mums verta tai daryti“, – pareiškė J.Todtas.
Manoma, kad tokiu būdu „Ferrari“ komandos vadovas gali siekti apginti ekipos techninį direktorių Rossą Brawną, kuris „Michelin“ padangas tiesiai šviesiai pavadino nelegaliomis. Prancūzų ekipa dėl tokio poelgio įsiuto ir apkaltino šį aukštas pareigas užimantį asmenį šmeižtu bei pagrasino teismais. Analogiškas „Ferrari“ atsakas galbūt tėra mėginimas įtikinti „Michelin“, jog teistis neverta.
Tačiau gali būti ir taip, kad „Ferrari“ ekipa iš tiesų rimtai mąsto užprotestuoti kai kurių lenktynių rezultatus tuo atveju, jei pralaimėtų čempionatą trasoje. Tai nebūtų pirmas atvejis, kai rezultatai šioje komandoje būtų vertinami aukščiau už galimą įvaizdžio visuomenėje kritimą. Po skandalo praėjusių metų Austrijos GP metu, J.Todtas aiškiai išdėstė savo požiūrį įvaizdžio klausimu: „Tai, kas gerai komandai, ne visada patinka žiūrovui“.
FIA kiek anksčiau pareiškė, jog lenktynių rezultato protesto dėl tariamai nelegalių „Michelin“ padangų patenkinimas – mažai tikėtinas dalykas. Visgi, gali atsitikti ir taip, kad čempionato nugalėtojo nesužinosime iki pat lapkričio pabaigos, o gal net ir ilgiau...

Komentarai (136)
Brooklyn
| 11/27 15:45 Atsakyti
Go, "Ferrari"!
Angelas
| 09/18 23:23 Atsakyti
Jacques>> as sergu visu pirma uzh MS, o jau tik po to uzh Ferrari. Bet kadangi MS iki savo karjeros pabaigos nekeliaus niekur ish Ferrari, taj lixiu ishtikimas Ferrams iki pat tos dienos, kol Schumis bus F-1. O po to jaw zhiuresim.. :)
Coldman
| 09/18 22:51 Atsakyti
oho! kokie Ferrari saziningi net per teismus zada pergale gauti!!!!
brigada
| 09/18 20:13 Atsakyti
Prajuokino mane Ferrari nerealiai!!! :))
Jacques
| 09/18 19:38 Atsakyti
Angelas> o tu sergi uz MS ar uz Ferrari.Patikk manim as jau irgi laukiu,kada jie nugales:)))))teisme...
Angelas
| 09/17 23:30 Atsakyti
sss>> patikek, niekada nepalixiu ferrariu, kad ir kas benutiktu, kad ir ka jie bedarytu, visada palaikysiu juos ir tik juos :) pasikartosiu, bet alfonso nerealiai vertina shia situacija. ir jis ne velnio neisigyde. nenustebsiu jei po keliu sezonu, ypac jei jie bus nesekmingi, jis giedos apie tai, kox jis didelis williams/mclaren fanas :)
sss
| 09/17 17:59 Atsakyti
AF1>Kietai,bet visiskai teisingai!O kadangi a'Ferristu komandoje asmenybiu ne su ziburiu nerasi...
Angelas>Kokia grupe turi?...Nejau nebera jokios vilties pagyti,va ALFONSAS tai issigyde...is fanatiko tapo normaliu fanu,sugebanciu realiai vertinti,kad ir mylimos komandos,bet vistik klaikius nusiburbuliavimus...
SCHUMIS F-1
| 09/17 16:04 Atsakyti
Yeh."Ferrari" privalo pasinaudot visomis teisemis!Zaidimas turi but svarus,o ne toks,koki demonstruoja "Michelin"!
Angelas
| 09/17 15:56 Atsakyti
Treneris>> del berilio ir michelinu, galiu sutikt, bet del Barrichello, taj nusnekejai i pievas.. Del to incidento Ralfas gavo nuobauda, o ne Rubensas. Rubinho neturejo kur detis, del to nukentejo Kimis. Visur, kur imanoma ir neimanoma, sukishi kalte Ferrams. Net tuo atveju, kai pastarieji niekuo deti. O del berilio ir michelin, tai tera kovos budai.. Jais, jei tik turetu galimybe, pasinaudotu betkuri komanda. Forza Ferrari!
Angelas
| 09/17 15:48 Atsakyti
AF1>> meteliu tai pakankamai, kad buciau spejes savo kailiu isitikinti, kad esi visiskai teisus.. Visgi shiuo atveju Ferrams nusispjauti i tai, ka galvos kaikurie asmenys ar fanai. Jiems reikia nugaleti ir jie ta darys visais imanomais budais. Ir, matyt, tai, ka jie pasieks teismuose (jei pastarieji aplamai isvyx), atsvers dalies fanu netekti, f-1 cempionato grozi, etc. Kitu atveju jie taip nesielgtu..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas