„Ferrari“ nusileido „Minardi“ norams (80)

„Ferrari“ nusileido „Minardi“ norams
logo 2005 Vasario 28 d. 13:23, Minardi
Didžiosios Britanijos leidinys „Autosport“ pranešė, kad „Ferrari“ nusprendė nusileisti „Minardi“ komandos norui pirmuosiuose šių metų „Formulės-1“ čempionato etapuose lenktyniauti 2004 metų modelio bolidu.
Rikiuotės gale lenktyniaujanti ekipa jau seniai neslepė, jog nori sezoną pradėti su nemodifikuotu senuoju bolidu, taip taupant lėšas. Tiesa, komanda sutiko padaryti kai kuriuos, kol kas neįvardintus pakeitimus, kad bolidas atitiktų saugos reikalavimus, tačiau visiškai pritaikyti jį šių metų techninio reglamento pakeitimams „Minardi“ nesiruošia.
P.Stoddartas tokius savo veiksmus motyvuoja ne tik tuo, kad taisyklės buvo patvirtintos per vėlai, bet ir tuo, kad jų pakeitimas buvo nelegalus, nes neatitiko Konkordo sutarties. Tai jis, pasitaręs su grupe teisininkų, pažymėjo ir praėjusio mėnesio laiške FIA (Tarptautinė automobilių federacija) prezidentui Maxui Mosley.
Šis, tuo tarpo, sutiko leisti „Minardi“ lenktyniauti senesniu bolidu, tačiau tik tuo atveju, jei tam pritars visos likusios „Formulės-1“ komandos. Iki šiol šios komandos planams nepritarė vienintelė „Ferrari“ ekipai. Šiai nusprendus nusileisti, „Minardi“ nebeturėtų kilti jokių keblumų sezono pradžioje.
Ekipa 2005 metų PS05 modelio bolidą ruošiasi pradėti naudoti nuo ketvirtojo čempionato etapo – lenktynių San Marine. Pasak „Minardi“ atstovų, šis automobilis pasižymės revoliuciniais aerodinaminiais sprendimais: neįprastu priekiu bei variklio gaubtu.

Komentarai (80)
IloveAUTO
| 03/01 20:45 Atsakyti
DeMeo>> cia ne vaiku darzelis, visi pasisakymai ir veiksmai yra gerai ir is anksto apgalvoti, ypac vykstant sitam karui
Perro
| 03/01 20:32 Atsakyti
Galejo ir nenusileist :( ner cia ko PS visalaik issisokt.
Airis (BMW)
| 03/01 16:42 Atsakyti
kaip cia buvo kad Ferrari nusileido...!:))) niekas kitas kaip PS turbut nezino tiek skyliu taisyklese..;))) va o as tai labai laukiu naujojo Minardi bolido!!!:)))
carnifex
| 03/01 16:37 Atsakyti
Jei PS sugebejo irodyti, kad pakeitimai buvo atlikti neteisetai, nieko nuostabaus, kad viskas taip pasisuko. West - is kur tokia informacija? Labai idomu, jei tiesa.
Vytia
| 03/01 15:44 Atsakyti
fatalissimo>Tai niekas ir nesako kad Stodartas sedi F1 del to kad neturi ka veikti.Paprasciausia vieniem tai yra rezultatu siekimas ir biznis,kitiems-tik biznis.Va turiu puikia knygute,berods 2002 metu.Pilna Stodarto pamastymu.Visi jie-tik apie tai,kaip jis laukia naujos Konkordo sutarties,ir kiek babkiu stengsis is jos nurauti.Ka dabar ir matome.Apie jokius sportinius tikslus nei zodzio.
Nuno
| 03/01 15:31 Atsakyti
nu ka - pasishakojo, apsiderge pries visus ir galiausiai nusileido :)
T-Ervis
| 03/01 13:35 Atsakyti
Yaro >> Ten pateikti oficialūs skaičiai be Brigų indėlio--Ferrari 2004m išleido apie 600mln ir operuojant tokiom sumom visi likusieji ubagai. Ar tau tai neprimena žulikų lošimą kortomis kur laimi tas kas banką permuš...Kaip pasakė M.Teisenas susidaro toks vaizdas kad Ferrari turi savo ausis FIA virtuvėje...
Yaro
| 03/01 10:14 Atsakyti
T-Ervis > bent jau galima pamatyti apytiksliai kiek cempionu vardas kainuoja. O jei turi tik 40 limonu tai nefig ardytis. Tegu buna maziau komandu bent gedos nebus. F-1 berods vadinama automobiliu sporto karaliene.... Nejaugi taip nirisi kad ji taptu "ubagu karaliene" ?
T-Ervis
| 03/01 09:55 Atsakyti
Vytia >> Už 2004m FIA Ferrariui skyrė 22mln, Minardžiui 11 mln-- čia lyg ir viskas normalu. Biudžetai komandų už 2004m atitinkamai 445 mln prieš 40 mln. todėl kuri komanda susiduria su sunkumais klausti nereikia. Čia nuo pat pradžių buvo keista FIA pozicija kuri lyg ir numetė problemą ant komandų ir ambicijas čia parodė būtent Ferrari. Tarp kitko Williamso biudž. 353mln, MacLaren 304mln, Toyota 291mln, BAR 225 mln, Renault 207mln. Ferrari dar neparodė kiek pinigų skyrė Brigestone...
Yaro
| 03/01 09:46 Atsakyti
Rata > Siulai elgtis pagal komunistini principa (sekminmingai TSRS vykdomas buvo)- is buozes atimt vargsam darbininkui atiduot ? :DDDD O williams'as Lenino arba Robin'o Hood'o vaidmeni suvaidins? As sakau : nesugeba palaikyti auksciausios klases?, pinigeliu neuztenka?, - tada "PASHOL VON".
P.S. O del 100 limonu- tai ferrari gavo uz konkordo sutarties pratesima. Tegul minardziai pasiraso ir jie gales issidereti babkiu. IO jei jos tokios vieningos ir P. Stodtartas ju vadas tai gales panasias sumas issikovoti, o ne myzt i kelnes kad FIA juos visus skriaudzia
×

TOP naujienos